نسخه آزمایشی
Menuنشست مشترک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و هیأت همراه با مدیر عامل و مدیران زیر مجموعه شرکت برق منطقه ای در سالن جلسات آن شرکت برگزار گردید.

در این نشست کاری که مدیر کل و معاون پدافند غیر عامل استان نیز معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی را همراهی می کردند در ابتدا، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای ضمن خیر مقدم به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و هیأت همراه ضمن ارائه اسلایدها و تصاویر فعالیت های صورت گرفته گزارش کاملی از عملکرد شرکت برق منطقه ای تاکنون ارائه نمودند.

در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در سخنانی با تقدیر از تلاشهای موثر  شرکت برق منطقه ای غرب در خدمت رسانی به مردم، اقدامات بعمل آمده در مقابله با بحران های مختلف از سوی این مجموعه را مثبت ارزیابی کرد.

خوش اقبال مهم ترین توقع از شرکت برق منطقه ای را پیشگیری از خاموشی علی الخصوص برق منازل مسکونی مردم  عنوان کرد و افزود: در صورت خلل در انجام این وظیفه سنگین، دیگر خدمات هم به نوعی دچار اختلال و موجب نگرانی مردم می شود وی موضوع مهم تامین برق در مناطق  شهری و روستایی را  بسیار حائز اهمیت برشمرد .

در ادامه زارعی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمانشاه نیز ضمن قدردانی از تدارک برگزاری این نشست اظهار داشت: بمنظور پیشگیری از حوادث غیرطبیعی ناشی از تهدیدات و آسیب پذیری های  موجود، کلیه دستگاههای اجرایی و شرکت های دولتی و غیردولتی که دارای زیرساخت های حیاتی و حساس و مهم هستند باید توجه ویژه ای به تهیه و تدوین ملاحظات پدافند غیر عامل در مراکز ثقل یاد شده داشته باشند.

به گفته وی پیگیری های مستمر اداره کل پدافند غیر عامل در زمینه تجهیز دستگاه های اجرای به مولد های  برق اضطراری دست آوردهای  خوبی را در بر داشته  و ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولین امر در شرکت برق منطقه ای  و دستگاهای اجرایی فاقد مولد برق اضطراری برای زیر ساختهای مهم استان از جمله تصفیه خانه آب شهید نظری وتصفیه خانه آب اسلام آباد و در آینده ی نزدیک شاهد نصب و راه اندازی مولد برق اضطراری متناسب باشیم.  

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و هیأت همراه در ادامه از مرکز کنترل دیسپاچینگ  شرکت برق منطقه ای غرب کشور بازدید و از نزدیک در جریان روند انتقال برق از طریق شبکه خطوط انتقال و ایستگاه های تامین برق درسه استان تحت پوشش شرکت برق منطقه ای و همچنین عملیات فوق توزیع در مناطق یاد شده را که بصورت برخط( آنلاین ) در شبانه روز صورت می گیرد قرار گرفت.