نسخه آزمایشی
Menu
وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای تکمیل ۵۰ هزار هکتار دیگر از طرح بزرگ توسعه منابع آب و خاک در مناطق مرزی تا پایان سال در صورت تخصیص اعتبار آمادگی داریم.

استاندار كرمانشاه گفت: طرح عظيم سامانه گرمسيري، نقش بسيار مناسبي براي آباداني مناطق غربي كشور دارد.

رئیس جمهور روز پنج‌شنبه در هجدهمین هفته از آغاز بهره‌برداری طرح‌های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک در نواحی مرزی در استان‌های کرمانشاه و ایلام را افتتاح کرد.

رییس جمهوری گفت: یکی از آرزوهای ما در دوران جنگ این بود تا مردم مناطق مرزی بتوانند از سرزمین خود به بهترین وجه بهره‌برداری کنند که امروز این آرزو با افتتاح آبیاری و زهکشی ۲۳ هزار هکتار از اراضی حاصلخیز این استان‌ها به بار نشست.

استاندار کرمانشاه گفت: طرح سامانه گرمسیری به توسعه منطقه با محوریت آب کمک می کند و سه هزار پروژه زیرمجموعه آن تعریف شده که می تواند قسمت قابل توجهی از زمین های کرمانشاه و ایلام را زیرپوشش قرار دهد.

استاندار كرمانشاه به مناسبت روز ملي تشكل ها و مشاركت هاي اجتماعي از تلاش هاي خالصانه فعالان اين عرصه در فرآيندهاي اجتماعي و فرهنگي و همدلي و همراهي داوطلبانه در بحرانها تشكر و قدرداني كرد.

معاون استاندار کرمانشاه با تاکید بر آمادگی استان برای برپایی آزمون سراسری بیان داشت: آنچه که در کنکور امسال حائز اهمیت است حفظ سلامت فرزندان مان با رعایت پروتکل های بهداشتی است.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هیچ حادثه و برهه ای‌نتوانسته مانع برپایی عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع)شود تاکید کرد که در محرم امسال، هیات های عزاداری یاوران سلامت استان خواهند بود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري گفت: هفته دولت امسال بايد ويترين برجسته ترين اقدامات و خدمات هفت ساله دولت تدبير و اميد باشد لذا ضرورت دارد گزارش عملكردها به صورت هنرمندانه و موثر به مردم منتقل شود تا منجر به افزايش اميد و سرمايه...

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر تقویت آمادگی های زیرساختی بیمارستان ها و مراکز خدمات عمومی برای شرایط اضطراری بیان داشت: مردم از حکمرانان و تصمیم گیران انتظار تمشیت امور را دارند و به تدابیر مسئولان امید بسته...
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین