نسخه آزمایشی
Menu
فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ۲۶ طرح عمرانی دهه‌فجر در سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری می‌ رسد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه دستاورد های دولت در استان کرمانشاه را افتخار آفرین دانست و گفت: حقیقتا امروزه تلاش های دولت در استان و در سطح ملی قابل لمس است.

استانداركرمانشاه گفت: توفقيات بدست آمده و تاييد وزارت راه و شهرسازي براي احداث شهر جديد كرمانشاه، ماحصل چندين سال پيگيري است كه منجر به اين شد كه كرمانشاه "به عنوان مركزيت منطقه غرب كشور" داراي يك شهر جديد باشد و ايجاد چنين شهري باعث اميد،...

استاندار کرمانشاه گفت: روز جهانی گمرک در واقع پیام دهنده این است که در مرزها باید به جای سرباز، کالا از آن تردد کند و این به معنای توسعه و پیشرفت و افزایش مبادلات تجاری میان کشورها است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه برنامه های 42 سالگی پیروز انقلاب اسلامی باید در شان و تراز آن برگزار شود تاکید کرد: امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه های دهه فجر امسال قرار بگیرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: اجرای هوشمندانه طرح دورکاری کارکنان به پویایی سیستم اداری کمک می‌کند.

فرماندار کرمانشاه گفت: تضعیف دولت و هتاکی به رئیس جمهور هنر نیست. هنر این است که منتقدان با ارائه راهکار دولت را به سمت حل مشکلات پیش ببرند.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه شرایط جامعه به واسطه کرونا در معرض خطر است بر پیشگیری و کنترل شیوع آنفولانزای پرندگان در استان تاکید کرد.

فرماندار ثلاث‌باباجانی گفت: ۴۵پروژه و طرح اشتغال زایی با۷۰میلیارد و۶۶۰میلیون تومان اعتبار در شهرستان ثلاث باباجانی در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

فرماندار هرسین از فاز عملیاتی و علمی سازی و اقتصادی گلیم هرسین خبر داد و گفت: ایجاد کمیته نرخ گذاری و اتحادیه گلیم بافان می تواند به اقتصادی سازی و برند سازی گلیم‌ هرسین کمک شایانی داشته باشد.
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین