استانداری کرمانشاه
سه شنبه 10 اسفند 1395   02:21:44
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
منوی اصلی
تعداد بازديد اين صفحه: 3161510
تعداد بازديد از سايت: 21070234
تعداد بازديد زيرپورتال: 3530621
اين زيرپورتال امروز: 287
در امروز: 1481
اين صفحه امروز: 212
تعداد بازديد اين صفحه: 196
1395/10/23 پنجشنبه دبیر هیات عالی گزینش کشور: گزینشگران همواره باید یک محاسبه از اقدامات و کارهای خود انجام دهند

دبیر هیات عالی گزینش کشور گفت: گزینش در تمام دنیا وجود دارد و یک مسئه عقلی است و ما وطیفه داریم که در راستای فرمان حضرت امام(ره) در خصوص گزینش با جدیت گام برداریم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ اسدالله وطنی دبیر هیات عالی گزینش کشور در نشست هم اندیشی گزینشگران استان کرمانشاه که در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: برگزاری این گونه جلسات برای ارائه و کسب پیشنهادات بسیار ضروری به نظر می رسد زیرا منجر به پیشبرد بهتر امورات در مباحث مربوط به گزینش می شود که ما از هسته گزینش استانداری کرمانشاه در برگزاری این جلسه هم اندیشی تقدیر و تشکر می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به فرمان امام خمینی(ره) در خصوص تشکیل گزینش گفت: این پیام و حکم حکومتی برای ما وظیفه ای ایجاد می کند که باید با تمامی توان در جهت اجرای درست آن گام برداریم.

وی تصریح کرد: براساس فرمان حضرت امام(ره) گزینشگران باید یک محاسبه و مراقبتی از اقدامات و کارهای خود در خصوص گزینش انجام دهند و باید ها و نبایدها را به درستی مطالعه و اجرا کنند.

وطنی ادامه داد: گزینشگران باید یک ویژگی هایی ایجابی مانند دیانت، اخلاق کریمه و تعهد داشته باشند و همچنین نباید یکسری ویژگی هایی مانند مساحمه کاری واخلاق تند در برخورد با افراد داشته باشند لذا ضرورت دارد که این ویژگی ها را به صورت محاسبه با کارهای خود مورد تطبیق قرار دهیم.

وی با بیان اینکه گزینش در همه دنیا وجود دارد گفت: گزینش یک مسئه عقلی است که ضرورت دارد در استخدام افراد در ادارات وجود داشته باشد هم چنانکه این موضوع فقط منحصر به ایران نیست بلکه در تمامی دنیا وجود دارد.

دبیر هیات عالی گزینش کشور با اشاره به نفوذ برخی عوامل بیگانه در بدنه اصلی انقلاب در ابتدای پیروزی گفت: اگر در ابتدای انقلاب اسلامی مسئله گزینش افراد وجود داشت افراد نفوذی قادر به ایفای نقش در بعضی جاها نبودند که همین افراد منجر به شهادت بسیاری از مسئولین ارشد کشور از جمله شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و ... شدند.

وی از گزینشگران خواست که چنانچه پیشنهادی در خصوص ضوابط و معیارهای گزینش دارند به دبیرخانه ارائه کنند تا در کارگروه ها مورد بررسی و توجه قرار گیرد.

دبیر هیات عالی گزینش کشور با اشاره به فرمایشات ائمه اطهار(ع) در خصوص تلاش مستمر برای افزایش علم و دانش گفت: گزینشگران موظف هستند که همواره برای ارتقای معلومات خود در بحث چگونگی عمل در خصوص گزینش تلاش نمایند و هیچ گاه خود را بی نیاز از دانش و معلومات مربوط به گزینش ندانند.

وی در پایان گفت: گزینش کار سختی است لذا باید دقت لازم را داشته باشیم که نه حقی از نظام ظایع شود و نه حق مردم از بین برود.

بیشترآرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.