استانداری کرمانشاه
سه شنبه 10 اسفند 1395   00:25:18
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 233746
تعداد بازديد از سايت: 21069264
تعداد بازديد زيرپورتال: 233746
اين زيرپورتال امروز: 11
در امروز: 511
اين صفحه امروز: 11
اخبار
مدیر آموزش و پرورش صحنه
1391/11/1 يكشنبه مدیر آموزش و پرورش صحنه شورای آموزش و پرورش پشتوانه محکمی برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین می باشد کرمانشاه - مدیر آموزش و پرورش صحنه گفت: شورای آموزش و پرورش پشتوانه محکمی برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می باشد.
'حسن رحیمی' روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مهمترین رویکرد شورای آموزش و پرورش در سال 91، مشارکت بیشتر آحاد مردم در امور مربوط به تعلیم و تربیت برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین این نهاد است.
وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش بستری برای جلب مشارکت به منظور تسهیل امور تعلیم و تربیت است،تصریح کرد:شورای آموزش و پرورش به عنوان نهادی راهبردی، اهمیت و جایگاه ویژه ای در ارتقای فعالیت های آموزشی دارد.
مدیر آموزش و پرورش صحنه خاطر نشان کرد:با مصوبه مجلس شورای اسلامی در سال 72، بیست و چهارم لغایت سی ام دی ماه هر سال به نام هفته شورای آموزش و پرورش نامگذاری شده است تا نتایج بهتری در امور نظام تعلیم و تربیت حاصل شود.
وی با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام در خصوص شورا و مشورت سفارش شده است، اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در بیانات خود به دفعات بر مقوله فرهنگ مشارکت تاکید کرده اند.
رحیمی افزود:فلسفه اصلی ایجاد این شورا کمک به تحقق اهداف آموزش و پرورش با استفاده از مشارکت دادن هر چه بیشتر آحاد مردم و ظرفیت های مختلف نهادها، ادارات و سازمان های دولتی و غیردولتی در امور مربوط به تعلیم و تربیت برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
وی شورای آموزش و پرورش را یک مرجع رسمی و قانونی دانست و گفت:سایر دستگاه های اجرایی نیز باید برای تحقق این دو امر مهم، همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.
دبیر شورای آموزش و پرورش صحنه هم چنین با ابراز رضایتمندی از عملکرد موفق شورای آموزش و پرورش این شهرستان و با بیان اینکه این شورا امسال توانست موفق به کسب رتبه دوم در سطح استان شود،افزود:این موفقیت شورا و پیشرفت های آموزش و پرورش شهرستان برگرفته از نظرات اعضای این شورا و اجرایی شدن مصوبات ارزشمند آن است.
شهرستان صحنه با 9 هزار و 925 نفر دانش آموز و 120 آموزشگاه در 55 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.
24 لغایت 30 دی ماه به نام هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.
منبع: خبرگزاری جمهموری اسلامی ایران
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.