استانداری کرمانشاه
سه شنبه 10 اسفند 1395   00:12:44
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
منوی اصلی
تعداد بازديد اين صفحه: 3161353
تعداد بازديد از سايت: 21069063
تعداد بازديد زيرپورتال: 3530438
اين زيرپورتال امروز: 139
در امروز: 310
اين صفحه امروز: 55
تعداد بازديد اين صفحه: 157
1395/10/18 شنبه دکتر رازانی: اجرای مصوبه صدور سوخت به بهبود معیشت مرزنشینان کمک می کند

استاندار کرمانشاه گفت: اجرایی شدن مصوبه صدور سوخت توسط مرزنشینان به رونق تجاری منطقه و بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان کمک می کند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: براساس مصوبه هئیت دولت مرزنشینانی که تا شعاع 20 کیلومتری مرز زندگی می کنند اجازه دارند در یک چهارچوب قانونی به صدور سوخت مبادرت نمایند.

استاندار کرمانشاه افزود: قیمت گذاری ها به شکلی است که قیمت مصوب کمتر از قیمت سوخت در کشور همسایه باشد و درآمد حاصل از این راه در راستای توسعه و آبادانی مرز و بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان مصرف شود.

این مقام عالی استان در مورد تعداد مرزنشینان اظهار داشت: تعداد مرزنشینانی که در فاصله 20 کلیومتری زندگی می کنند مشخص است و نیازمند یک جمع بندی نهایی می باشد.

دکتر رازانی ادامه داد: قیمت مصوب شده در این نشست 900 تومان به ازای هر لیتر است که برای تصویب نهایی به ستاد مرزی قاچاق کالا و سوخت در وزارت کشور و وزارت نفت اعلام می شود تا سریعاً مصوبه قانونی بستر اجرایی مبادله سوخت دریافت شود.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: تلاش می کنیم تا پایان ماه جاری بستر اجرایی مبادله سوخت در مناطق مرزی فراهم شود زیرا با نهایی شدن این مصوبه علاوه بر کمک به رونق تجاری منطقه و بهبود وضعیت اقتصادی مردم، به امر سامان بخشیدن به موضع قاچاق سوخت نیز کمک می کند.

بیشترآرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.