نسخه آزمایشی
اخبار
فرماندار قصرشیرین گفت: تردد زائرانی که از مرز خسروی به عنوان نزدیکترین گذرگاه رسمی کشورمان به عتبات عالیات عازم کربلای معلا شده و یا از طریق این مرز به...

حدود ۲ سال از زلزله ویرانگر آبان سال ۹۶ می‌گذرد، بازسازی واحدهای مسکونی روبه اتمام است اما برخی مستاجران واحدهای تخریبی در قصرشیرین بلاتکلیف بودند که اکنون...

فرماندار قصرشیرین گفت: اولین کاروان اتباع خارجی شامل ۴۰۰ تن از زائران کشورهای پاکستان و افغانستان روز سه‌شنبه از طریق مرز رسمی خسروی وارد کشور شدند.


فرماندار قصرشیرین، از بازگشت ۸۷ هزار زائر اربعین حسینی (ع) از طریق مرز رسمی خسروی به کشور طی چند روز اخیر خبر داد و گفت: هفت هزار تن از این زائران از صبح...

فرماندار قصرشیرین گفت: بازگشت زائران اربعین حسینی (ع) از طریق مرز رسمی خسروی پرحجم اما روان است.

روند بازگشت زائران اربعین حسینی (ع) از مرز رسمی خسروی شدت گرفت و از صبح امروز (پنجشنبه) تاکنون شمار زیادی از زائران از طریق این مرز به کشور بازگشتند.

فرماندار قصرشیرین گفت: هم‌اکنون تردد زائران اربعین حسینی (ع) در مرز خسروی روان است ما آمادگی کامل برای بازگشت زائران از این مرز رسمی را داریم.

فرماندار قصرشیرین گفت: ۹ هزار و ۵۰۰ زائر اربعین حسینی (ع) امروز (سه‌شنبه ۲۳مهرماه) از طریق مرز خسروی وارد عراق و یا داخل کشورمان شدند.

رییس ستاد مرکزی اربعین و معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: یک‌ میلیون و ۲۷۵ هزار زائر ایرانی تاکنون به کشور بازگشته‌اند.
اوقات شرعی
آب و هوا