نسخه آزمایشیطرح ساماندهي جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در شهرستان هرسين با جدیت پیگیری و اجرا می شود


جلسه ساماندهي سامانه جامع مديريت انبارها در شهرستان هرسين به رياست نجف ميرزاحسيني معاونت برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار و با حضور ساير اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

 

 

معاون فرماندار هرسين :  با عملیاتی شدن این سامانه و شناسه دار کردن کلیه انبارها و مراکز نگهداری کالا ، علاوه بر جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا می توان میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن را كنترل نمود .

ميرزا حسيني سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها را یکی از برنامه‌های مهم در کشور برشمرد و تأکید کرد این طرح مي بايست به سمتی سوق داده شود تا افراد ملزم به ثبت مشخصات انبارهای خود در این سامانه باشند .

به گفته ميرزاحسيني موفقیت این طرح مستلزم همکاری جدی دستگاه‌های اجرایی و اطلاع‌رسانی موثر مي باشد.

معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري تصريح كرد :  از مهمترين اهداف اجراي اين طرح  مبارزه با قاچاق كالا و شفاف‌ سازی مسیر کالا در کشور است .

نجف ميرزاحسيني افزود : سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در راستای بند ث ماده 6 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب 3/ 10/ 1392 مجلس شورای اسلامی راه اندازی شده است ومنظور از انبارها و مراکز نگهداری کالا تمامی مراکز بارگیری، تخلیه‌، نگهداری یا ذخیره‌سازی کالا می­باشد. این مراکز شامل انبارها، مراکز دپو، سیلوها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی، کارخانه ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی می باشد.ميرزاحسيني در پايان سخنانش بيان داشت : در راستای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمام مراکز نگهداری و ذخیره سازی کالا اعم از حقیقی وحقوقی موظف به ثبت اطلاعات در سامانه جامع مدیریت انبار ها ونگهداری کالا به نشانی اینترنتی www.nwms.irمی باشند.

 اوقات شرعی
آب و هوای هرسین