نسخه آزمایشی
+ 0 -
ADA
۲۶ مهر ۱۴۰۰
استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه گفت: برادران محبی شناسنامه کشتی کشور و افتخار کرمانشاه هستند و سال‌ها برای ایران افتخار آفرین بوده اند.‌

استاندار کرمانشاه در احکام جداگانه ای شهرداران ریجاب و حمیل را منصوب کرد.

استاندار کرمانشاه بر لزوم بهبود وضعیت روشنایی معابر شهری برای ایجاد آرامش و امنیت مردم تأکید کرد و گفت: شهرداری نیز موظف است بناهای نیمه کاره و زمین های رها شده را سریعتر تعیین تکلیف کند و در این زمینه اهتمام جدی داشته باشد.

مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه ضمن تشریح تغییرات و تقسیمات جدید در استان از تهیه، تدوین و ارسال طرح های مطالعاتی ایجاد دو شهرستان، ۳ بخش و یک شهر جدید برای تصویب خبر داد.

استاندار كرمانشاه يكي از مولفه هاي تأثيرگذار در ارتقاي رتبه سرمايه گذاري استان در كشور را ايجاد امنيت پايدار برشمرد و گفت: تلاش و كوشش خستگي ناپذير حافظان نظم و امنيت و نقش آفريني ناجا در تداوم مسير توسعه استان قابل تقدير است.

استاندار کرمانشاه درباره احتمال ورود کرمانشاه به پیک ششم هشدار داد و گفت: از دیروز تعداد بستری های کرونایی در کرمانشاه روندی رو به افزایش داشته که علت اصلی آن بی توجهی به رعایت پروتکل‌ها است.

استاندار كرمانشاه از شهيد آيت الله اشرفي اصفهاني به عنوان الگوي مقاومت، ساده زيستي و مردم داري ياد كرد و گفت: اين عالم رباني و فقيه پارسا در كرمانشاه منادي، بنيانگذار و محور وحدت اقوام و مذاهب بود.

کنگره بزرگداشت چهارمین شهید محراب «حضرت آیت الله اشرفی اصفهانی» با حضور حجت‌الاسلام حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز کرمانشاه، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، معاون...

استاندار کرمانشاه در پیامی ضمن تبریک روز جهانی استاندارد و تقدیر از تلاشگران و کارکنان خدوم و صدیق این عرصه به لزوم ترویج و آموزش فرهنگ استاندارد و فراهم نمودن امکان دسترسی مردم به مشخصات و اطلاعات لازم از کیفیت مطلوب کالاها به عنوان اقدامی...

معاون عمرانی استاندار گفت: سد آزادی یکی از پروژه‌های بسیار مهم عمرانی و توسعه آفرین ثلاث باباجانی است که می تواند تحولی در منطقه ایجاد کند.
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین