نسخه آزمایشی
Menuاستاندار کرمانشاه درگذشت نماینده اسبق مردم کرمانشاه در مجلس را تسلیت گفت


استاندار کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت سردار مجاهد، فرمانده دلاور و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی « مرحوم محمد کرمی راد» را تسلیت گفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در متن پیام تسلیت مهندس بازوند آمده است:

درگذشت سردار مجاهد و دلاور و نماینده صدیق و خدمتگزار مردم شریف کرمانشاه در ادوار مجلس شورای اسلامی سبب اندوه و تأثر فراوان شد.

فقدان این مبارز انقلابی و فرمانده شجاع و با اخلاص و انسان وارسته و دلسوز که عمر پربرکت خود را در راه خدمت به مردم و دفاع و صیانت از آرمان های والای انقلاب، نظام اسلامی و این مرز و بوم صرف کرد بسیار دردناک است. مجاهدت ها، فداکاری ها و ایثار این فرمانده ارزشی، مومن، ولایتمدار و صبور در دفاع مقدس به عنوان فرمانده لشکر امیرالمومنین(ع) در تاریخ ماندگار و تلاش های خستگی ناپذیر این مجاهد غیور در مسیر شکوفایی و بالندگی ایران اسلامی و دفاع از اقتدار و کوشش برای امنیت و استقلال کشور که افتخار خدمت در کنار سردار دلها و قهرمان ملت ایران سپهبد شهید سلیمانی را نیز دارد به یادگار خواهد ماند.

دکتر کرمی راد در خدمتگزاری به مردم شریف کرمانشاه به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی نیز خدمات ارزنده و شایسته ای برای استان با پیگیری دلسوزانه و تلاش خالصانه داشتند و در مسیر توسعه استان همیشه مطالبه گر و پشیگام بودند.

ضمن تسلیت فقدان آن سردار فداکار و مجاهد سرافزار و انسان خدوم و صدیق به خانواده و بیت معزا، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس، عموم ملت انقلابی، مردم شریف استانهای کرمانشاه و ایلام از درگاه خداوند منان و رحمان برای آن مرحوم غفران، رحمت واسعه الهی و همنشینی با سید الشهدا (ع) و برای بازماندگان و عموم همرزمانش صبر و شکیبایی مسألت دارم.

بازوند

استاندار کرمانشاه

 

 سردار«محمد کرمی‌راد» نماینده اسبق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بامداد پنجشنبه بر اثر سانحه رانندگی در مسیر صحنه به بیستون در استان کرمانشاه جان خود را از دست داد.

مرحوم کرمی‌راد متولد آذر ماه سال ۱۳۳۹ شهر کرمانشاه و نماینده مردم این شهر در مجلس هشتم شورای اسلامی بود.

طلبه حوزه علمیه و مبارز دوران ستم شاهی، عضو و موسس شورای فرماندهی سپاه کرمانشاه، حضور فعال در دوران دفاع مقدس با مسوولیت های فرماندهی محور، فرماندهی تیپ و لشگر ۱۱امیرالمومنین (ع)، فرماندهی تیپ۲۹نبی اکرم (ص)، فرمانده قرارگاه رمضان (جنگ نامنظم) از سال۷۰تا ۷۴، رییس ستاد سابق قرارگاه نصر ستاد فرماندهی کل قوا در امور عراق، معاون سابق رئیس ستاد و مشاور ارشد وقت سردار حاج قاسم سلیمانی، رئیس سابق گروه مستشاری نیروی قدس سپاه پاسداران، چهار سال رییس هیات کشتی نیرو قدس سپاه، مشاور عالی دو رئیس جمهور آفریقایی در سال های ۷۸و ۷۹، فرمانده سابق دانشکده علوم و فنون نیروی قدس سپاه، رئیس سابق پژوهشکده و دانشکده علوم دفاعی و امنیت ملی از جمله سوابق کاری مرحوم کرمی راد است.

رییس سابق مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ سپاه، عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس هشتم، عضو هیأت امنای دانشگاه رازی، استاد دانشگاه های امام حسین (ع)، استاد دانشگاه رازی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی، استاد دانشگاه علمی کاربردی، مشاور فرماندهی قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح، عضو اتاق فکر خارجی معاونت فرهنگی دفاعی ستاد کل قوا(کانون نخبگان)، 

 عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه و دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمانشاه از دیگر سوابق کاری مرحوم کرمی راد محسوب می شود.