نسخه آزمایشی
Menu

استانداركرمانشاه:

اولویت استان رفع مسئله بیکاری و توجه به معیشت کارگران در واحدهاي توليدي است

استاندار كرمانشاه گفت: اولویت استان رفع مسئله بیکاری و اهمیت به معیشت کارگران در واحدهاي توليدي است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ نشست تعدادی از سرمایه گذاران و اعضای بانک ملت که متولی بحث واگذاری واحد صنعتی کرپ ناز بودند با استاندار، معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منایع انسانی، مدیرکل دفتر سرمایه گذاری استانداری، فرماندار هرسین، مدیرکل سازمان صنعت، معدن تجارت و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

در ابتدا مهندس بازوند استاندار كرمانشاه با تاکید بر اهمیت احقاق حقوق کارگران این مجموعه، عدم تعدیل نیرو، بکارگیری نیروی انسانی موجود و افزایش توان این مجموعه با تکیه بر ظرفیت های بومی خاطر نشان ساخت: کرمانشاه به لحاظ منابع انسانی دارای پتانسیل های بالا و ارزشمندی است که لازم است به اين موضوع مهم توجه ويژه گردد.

وي با اشاره به لزوم اهمیت چگونگی واگذاری افزود: مبنای ما آغاز بکار این مجموعه و اشتغال زایی آن است، چرا که اولویت استان رفع مسئله بیکاری و اهمیت معیشت کارگران این مجموعه است.

وی در پایان ضمن اعلام حمایت از آغاز بکار مجدد این واحد در صورتی که اهلیت خریدار در کمیته مربوط تایید گردد، اعلام داشت، خط قرمز ما منافع مردم و استان است و در این راستا با کسی تعارف نداریم، اگر خریداران مذکور توان اجرایی راه انداختن این مجموعه را دارند، طبق ضوابط عمل كرده و ما از ارتقاي ظرفیت تولیدي اين واحد استقبال می كنيم.

خریداران طرف قرارداد و نماینده بانک ملت و همچنين مدیران کل صمت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نيز نكته نظرات خود را مطرح كردند.