نسخه آزمایشی
+ 0 -
ADAتقدير و تجليل استاندار كرمانشاه از مساعدت و همكاري اصناف و بازاريان/ فرهنگ ياري رساندن به مردم و نوع دوستي دلسوزانه در بين اصناف نهادينه شده است


استاندار كرمانشاه از همكاري و مساعدت اصناف و بازاريان استان در عبور از بحران ها و ياري رساندن به مردم تشكر كرد و گفت: در مبارزه با كرونا نيز شاهد فداكاري و ازخودگذشتگي فعالان اين عرصه براي حفظ سلامت مردم بوديم كه اين مهم نشان از اهتمام جدي و قلبي براي همدلي و همراهي موثر و هميشگي با مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «هوشنگ بازوند» در دیدار صمیمی با اصناف و بازاریان که با حضور دکتر صفایی نایب رییس اتاق اصناف ایران، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، رییس اتاق اصناف کرمانشاه امروز و ديگر فعالان اين حوزه برگزار شد؛ گفت: اصناف و بازاريان متدين، مسووليت پذير، متعهد و انقلابي در بحران كرونا با تعطيلي واحدهاي صنفي به صورت خودجوش نقشي مهم و همراهي موثري براي مبارزه با اين بيماري كرونا برعهده داشتند.

وي افزود: نقش آفريني و خدمت خالصانه اصناف و بازاريان در دوران تحريم سخت عليه مردم ايران اسلامي بسيار موثر بود و به عنوان نماد فداكاري در همراهي با مردم و دولت معرفي شدند.

نماينده عالي دولت كه در جمع مدیران اجرایی اتحادیه های 55 گانه صنفی کرمانشاه سخن می گفت؛ با اشاره به اين مطلب كه در چهار سال گذشته هر در تمام مراحل و مقاطعي كه استان نياز به حمايت و همكاري اصناف و بازاريان داشت؛ آنان مشتاقانه و فعالانه در كنار مردم قرار گرفت و دولت و ملت را ياري داده اند.

وي خاطرنشان ساخت: در این چهار سال بحران های سختی را پشت سر گذاشتيم و اگر موفقیتی حاصل شد بي شك با حمايت، مساعدت و پشتيباني همه تلاشگران خدوم به ويژه اصناف وبازاريان و مشاركت بيدريغ و خلاقانه مردم عزيز و قدرشناس استان بوده است.

بازوند، سختي ها و مشكلات بعد از وقوع زلزله بزرگ و دردناك كرمانشاه را يادآور شد و تصريح كرد: امروز به اينجا آمده ام تا با تقديم تنديسي از همكاري دلسوزانه اصناف و بازاريان در كمك رساني و ياري مردم تقدير كنم و تاريخ گواه و شهادت مي دهد كه چگونه بعد از زلزله اولين كمك ها در كمترين زمان ممكن توسط اصناف به منطقه رسيد و به مردم اهدا شد در واقع مردم و فعالان اين عرصه در ميدان متواضعانه كمك كردند تا درد و رنج مردم كمتر شود.

استاندار كرمانشاه نقش مردم را در مديريت بحران سيل را در استان بسيار چشمگير دانست و گفت:  بحران سیل را در کرمانشاه مردم حل کردند و الان گرفتار کرونا هستیم و هرچند شرایط سختی در پیک پنجم داریم اما انتظار مي رود مردم دوباره مشاركت بيشتري داشته باشند تا از اين بحران خارج شويم.

وي افزود: هزینه خیلی از این بحران ها را شما پرداخت کردید و حتي به استانهای دیگر کمک کردید و درکرونا نيز بارها شاهد فداكاري اصناف بوديم و هر زمان كه نياز به تعطيلي بازار بود علي رغم اينكه درآمد كسبه به فعاليت مغازه ها وابسته بود اما باز هم ازخودگذشتگي داشتيد.   

 در اين مراسم با اهداي لوح تقدير و تنديس به دكترصفايي نايب رييس اتاق اصناف ايران و مهندس ساساني رييس اتاق اصناف كرمانشاه از همكاري و مساعدت ويژه اصناف و بازاريان در بحران ها و كمك و ياري رساندن به مردم تقدير و تشكر شد.