نسخه آزمایشی
Menu

مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه- در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

طرح هاي توسعه اي غرب كشور بايد احيا شود

استاندار كرمانشاه گفت: طرحهای توسعه ای غرب کشور بنا به دلایلی پیگیری نشده است که باید این روند را احیاء کنیم.                                                                                                                       

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس هوشنگ بازوند در جلسه شوراي برامه ريزي و توسعه استان افزود: هفته گذشته جلسه ای در وزارت کشور داشتیم که طی آن قرار شد تا دوشنبه همین هفته چند پروژه با ماهیت ملی در استان تعریف و به وزارت کشور ارائه کنیم تا با تشکیل شورای توسعه استان کرمانشاه به ریاست وزیر محترم کشور به آنها پرداخته و سپس به رییس جمهور محترم ارائه شود.

وي تصريح كرد: بدین ترتیب یک ظرفیت ملی به ظرفیت های استان اضافه و صدای مطالبات استان در مرکز شنیده خواهد شد تا در رشد اعتبارات ملی و استانی و هزینه ای موثر باشد.

مهندس بازوند با بيان اينكه  مدیران دستگاهها بايد با تمام توان ممکن پیگیر تحقق پروژه های خود در راستای توسعه استان باشند خاطرنشان ساخت: در آستانه تقدیم بودجه ۹۷ هستیم لذا از آنجا که تا بیستم آذر ماه لایحه بودجه ۹۷ تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد حدود بیست روز نفس‌گیر برای تحصیل بودجه مناسب پیش روی همه مدیران است و این ایام در واقع «شب قدر مدیران» می باشد و مدیران باید مطالبات مردم را به گوش وزرا برسانند تا جایگاه مناسبی در بودجه سال آینده داشته باشیم.

استاندار كرمانشاه بيان داشت: انتظار داریم که در بودجه سال آینده وضعیت بهتری نسبت به دیگر استان ها داشته باشیم بنابراين مدیران در بیست روز باقیمانده، از ظرفیت های وزارتخانه متبوع، مدیر ارشد استان و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی استفاده کنند.

وي گفت: از همه مدیران استان میخواهم که بیست روز آینده را در تهران مستقر شوند تا بتوانند با چانه زنی و پیگیری از وزارتخانه های خود رشد لازم را در اعتبارات ملی و استانی داشته باشند، که این موضوع از شاخص‌های ارزیابی مدیران است.

استاندار كرمانشاه افزود: افکار عمومی عملکرد مدیران را به صورت روزانه رصد می‌کند و مردم با استفاده از شبکه های مجازی وعده های مسوولین را پیگیری و دنبال می کنند لذا در دورانی قرار داريم كه که مسوولین بیش از هر زمان دیگری ملزم به پاسخگویی درخصوص عملکرد خود هستند.اوقات شرعی
آب و هوا