نسخه آزمایشی
Menu

با حضور استاندار كرمانشاه:

مشكلات پالايشگاه آناهيتا مورد بررسي قرار گرفت

در جلسه اي به رياست استاندار كرمانشاه و با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و تعدادي از مديران دستگاه هاي اجرايي ذيربط مشكلات و مسائل پالايشگاه آناهيتا مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس بازوند استاندار كرمانشاه با اشاره به سرمايه گذاري اجراي طرح پالايشگاه آناهيتا گفت: اجراي اين پالايشگاه حدود 12 هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري به همراه دارد لذا با توجه به اين حجم از سرمايه گذاري كه مي تواند كه در كل استان تحول ايجاد كند، بايد روند اجرايي اين طرح بسيار بزرگ هر چه سريعتر به شكل مناسبي از سوي مسئولين ذيربط در استان اعم از اعضاي هئيت مديره و دستگاه هاي اجرايي مرتبط آن دنبال شود.

وي بيان داشت: طي چند روز گذشته در جلسه اي با حضور معاون اول محترم رئيس جمهور و وزراي نفت و كار در خصوص رفع مشكلات پالايشگاه آناهيتا صحبت كردم و مقرر شد كه اقدامات لازم براي حل مسائل آن در مركز صورت گيرد لذا هيت مديره و دستگاه هاي ذيربط در استان نيز وظيفه دارند تلاش هاي خود را براي انجام پيگيري هاي آن بكار گيرند.

استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: ما از هئيت مديره و اعضاي آن توقع داريم كه اقتدار و توان بيشتري از خود براي سرعت بخشي به اين پروژه نشان دهند زيرا پس از گذشت 11 سال از كلنگ زني آن كار بايد به صورت جهشي باشد و نه اينكه بخواهيم مانند گذشته كارها و امورات را پيگيري كنيم.

در اين جلسه مقرر شد كه كميته امور زيربنايي و شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور تصويب گزارشات مربوط به ايجاد شهرك پالايشگاه و صدور مجوز براي شهرك تخصصي نفت گاز و پتروشيمي آناهيتا و تصويب گزارشات زيست محيطي هر چه سريعتر تشكيل گردند.اوقات شرعی
آب و هوا