نسخه آزمایشی

رنجبر فرماندار کرمانشاه :

مدیران برای جذب اعتبارات بیشتر مطالبه‌گری کنند


فرماندار کرمانشاه از مدیران شهرستان کرمانشاه خواست برای جذب اعتبارات بیشتر تلاش کنند

فضل الله رنجبر در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان کرمانشاه با اشاره به وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی نشات گرفته از تحریم های ظالمانه، گفت: نمی گویم مشکلات اقتصادی نداریم و در تنگنا نیستیم، اما اعتقاد دارم در چنین شرایط سختی مدیران باید با تلاش مضاعف در جهت کاهش مشکلات موجود تلاش کنند.

رنجبر گفت: با وجود کمبود اعتبارات مدیران شهرستان کرمانشاه باید در جهت جذب حداکثری اعتبارات عمرانی تلاش کنند.

فرماندار کرمانشاه مطالبه گری را از مدیران شهرستان کرمانشاه درخواست کرد و افزود: مدیران شهرستان باید برای جذب اعتبارات بیشتر برنامه ریزی کرده و توجه  ویژه مدیران استان را به شهرستان معطوف کنند. 

رنجبر با اشاره به نامگذاری امسال به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری کرد: با تلاش مدیران شهرستان کرمانشاه شاهد حرکت خوبی برای رونق تولید در سال جهش تولید در شهرستان کرمانشاه باشیم. 

رنجبر سپس اشاره ای هم به افزایش حدود ۱۳ درصدی مجموع اعتبارات تخصیصی به شهرستان کرمانشاه داشت و گفت: در حالی که سال گذشته تا همین مقطع ۳۰۳ میلیارد تومان اعتبار داشتیم، این اعتبارات امسال و تا این مقطع ۳۴۳ میلیارد تومان بوده است.

پروژه هایی مثل آبرسانی شهر کرمانشاه، ساماندهی آبشوران، بهبود تجهیزات بیمارستانی و... از پروژه‌های اولویت دار شهرستان کرمانشاه بود که رنجبر از آنها یاد کرد.اوقات شرعی
آب و هوا