فرماندارپاوه گفت مهمترین عامل در موفقیت وپیشبرد امور اجرایی ، فرهنگی واقتصادی وحدت فرماندهی است


فرماندارپاوه : وحدت فرماندهی مهمترین عامل موفقیت در امور اجرایی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاوه : پرویز ایده پور در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان پاوه که با حضوررئیس دفتر امام جمعه پاوه وسایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد بااشاره  به اوضاع فرهنگی واقتصادی گفت اگر امروز در زمینه اقتصادی  وفرهنگی مشکلاتی داریم  به سبب عدم وحدت فرماندهی است .

فرماندارپاوه با اشاره به نقش علما ،معتمدین وانجمن های مردم نهاد در توسعه وپیشبرد مسائل فرهنگی واجتماعی گفت نقش ماموستا ملا قادرقادری امام جمعه پاوه در این زمینه وراستا بسیار کلیدی ، حائز اهمیت و غیر قابل انکار است .

وی افزود در کنار نقش کلیدی ماموستا ملا قادرقادری ، حضور وهمراهی ائمه جمعه وجماعات ، معتمدین وانجمن های مردم نهاد در حل وفصل بسیاری از مشکلات اجتماعی وفرهنگی حائز اهمیت است .

ایده پور تصریح کرد پاوه به لحاظ فرهنگی دارای افتخارات متعددی است که یکی از مهمترین آن مبارزه با تکدی گری واحراز افتخار ومعرفی دومین شهر بدون گدای خیابانی کشور پس از تبریز است.

فرماندارپاوه افزود این بدان معنی نیست که در شهرستان پاوه افراد فقیر ونیازمند نداریم بلکه به این معنی است در شهرستان پاوه گدای خیابانی نداریم وفقرا ونیازمندان ما هرگز حاضر به گدائی نیستند .

در ادامه رئیس دفتر امام جمعه پاوه  ، ساماندهی متکدیان در پاوه را گام واقدامی ارزنده وقابل تحسین در راستای معرفی شهرستان فرهنگی پاوه به عنوان دومین شهر بدون گدای خیابانی کشور دانست 

مصلح قادری با تشریح ستاد نماز جمعه در همراهی با ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان گفت این ستاد هرگز اجازه حضور متکدیان را در نماز جمعه پاوه نداد که همین امر در همراهی  و موفقیت ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان  بسیار حائز اهمیت بوده است 

وی تصریح کرد ضرورت دارد در نماز های جمعه روستاها ی بخش مرکزی به ویژه نماز جمعه روستاهای دوریسان وخانقاه این گام برداشته شده واز حضور متکدیان جلوگیری به عمل آید .

در این جلسه  کمال عزیزی دبیر ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان پاوه و عضو موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی این شهرستان گزارشی از آخرین اقدامات ستاد را ارائه داد وخواستار پیگیری ستاد و سازمانهای حمایتی کمیته امداد حضرت امام (ره) وبهزیستی در بخشهای نوسود وباینگان برای عاری شدن این بخشها هم از متکدیان گردید .

 اوقات شرعی
آب و هوا