اجرای سه طرح اشتغالزایی در روانسر تصویب شد


شانزدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر برگزار شد

فرماندار شهرستان روانسر از تصویب اجرای سه طرح اشتغالزایی با اعتیار 25 میلیارد و 850 میلیون ریال خبر داد

سعدی مصطفی زاده در شانزدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر افزود: این طرح ها در زمینه تولید ادوات کشاورزری ، تولید پوشاک و یک طرح خدماتی است که با راه اندازی آنها 10 فرصت شغلی جدید در این شهرستان فراهم خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه  در بخش پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری تاکنون صاحبان 114 طرح با بانک های عامل انعقاد قرار داد را انجام داده اند افزود: تاکنون تسهیلات111طرح به مبلغ 135 میلیارد و657میلیون ریال پرداخت  و ۱9۹فرصت شغلی جدید فراهم شده است.

فرماندار روانسر  گفت: طرح‌های اشتغالزا برای به نتیجه رسیدن نیازمند پیگیری همه جانبه از سوی مدیران است.

مصطفی زاده تاکید کرد: دبیرخانه شورای اشتغال مصوبات را با جدیت پیگیری و وضعیت طرح های بلاتکلیف را مشخص کند.

مدیر ادراه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان روانسر نیز با بیان اینکه سهم  شهرستان روانسر در طرح یارانه دستمزد 19 نفر است، تصریح کرد: در اجرای این طرح تاکنون تعداد 31 قرارداد  میان کارفرما و شغل اولی ها ی این شهرستان منعقد شده و روانسر رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.

رسول جوانرودی ادامه داد: طرح یارانه دستمزد وجهی است که توسط دولت به صورت ماهانه بابت بخشی از دستمزد نیروی کار ، به عنوان یارانه، به کارفرما پرداخت می‌شود و هدف این طرح ایجاد فرصت اشتغال برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و ارتقاء سطح سرمایه انسانی کارگاه‌های فعال بخش خصوصی و تعاونی است

 

.اوقات شرعی
آب و هوا