تسهیلات ۲۸ طرح اشتغالزا در روانسر پرداخت شد


کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان روانسر برگزار شد

 

 

فرماندار روانسر در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: از ابتدای آبان ماه سال جاری تاکنون تسهیلات اشتغالزایی به صاحبان ۲۸ طرح در این شهرستان پرداخت شد.

سعدی مصطفی‌زاده افزود: برای اجرایی شدن این طرح‌ها بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات روستایی و عشایری پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: این طرح‌ها در زمینه‌های کشاورزی، تولیدی، خدماتی و ورزشی هستند که ۳۷ فرصت شغلی جدید را در روانسر فراهم کرده است.

فرماندار روانسر ادامه داد: از محل تسهیلات روستایی و عشایری تاکنون تعداد ۱۰۹ طرح تسهیلات خود را به مبلغ ۱۳۴ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال دریافت کرده‌اند.

مصطفی زاده با بیان اینکه این طرح‌ها زمینه اشتغال ۱۹۶ نفر را فراهم کرده است، گفت: شهرستان روانسر در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری رتبه چهارم استان را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: شهرستان روانسر یک شهرستان اقتصادی است که هنوز ظرفیت‌های آن بالفعل نشده و همه مدیران باید نسبت به اشتغال‌زایی حساسیت داشته باشند.

فرماندار روانسر در ادامه اضافه کرد: ظرفیتهای این شهرستان به گونه‌ای است که باید سرمایه‌گذاران را جذب کنیم و فرآیند کار را برای آنها تسهیل کنیم.

وی بهبود فضای کسب و کار در روانسر را ضروری دانست و گفت: با همدلی و هم‌افزایی مدیران و برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی این مهم تحقق خواهد یافت.

 اوقات شرعی
آب و هوا