فرماندار روانسر: جهش تولید نیازمند حمایت از تولیدات داخلی است


فرماندار شهرستان روانسر گفت: حمایت و استفاده از تولیدات داخلی و کار و سرمایه ایرانی مهمترین عامل در تحقق رهنمود مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال است.

 

 

سعدی مصطفی زاده افزود: خوداتکایی و تکیه بر دانش بومی یکی از عوامل مهم در اجرای فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جدید با عنوان (جهش تولید) است.

وی تصریح کرد: اصلاح تفکر اقتصادی در جامعه فعلی ما، ابتدا با افزایش کیفیت کالاهای تولیدی و  اصلاح الگوی خرید صورت می پذیرد و باید استفاده از تولیدات داخلی مدنظر باشد.

فرماندار روانسر تاکید کرد: اگر می خواهیم به رونق تولید در کشور برسیم باید برای رشد سرمایه های ملی تلاش کنیم و این مهم تنها با کاهش واردات و رفتن به سمت و سوی صادرات و اتکا به تولیدات داخلی امکان پذیر است.

مصطفی زاده اظهار کرد: سمت و سوی اقتصاد کشور باید به سمت افزایش کیفیت تولیدات داخلی پیش برود و استفاده از کالاهای ایرانی باید برای همه یک اولویت باشد.

وی گفت: دولت برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی مصمم است و همه تلاش کنیم از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مسیر توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم.

وی ادامه داد: با تمام توان برای تحقق شعار سال و برنامه های دولت خدمتگزار تدبیر و امید، تلاش مستمر و برای اعتلای ایرانی سربلند همت و کار مضاعف خواهیم داشت.

مصطفی زاده گفت: اولویت کاری دولت بحث اشتغال است و مهمترین دغدغه استان کرمانشاه و شهرستان روانسر نیز همین مساله است و این مهم نیازمند همت آحاد جامعه استاوقات شرعی
آب و هوا