فرماندار روانسر: خدمت در کمیته امداد مقدس و ارزشمند است


نشست فرماندار روانسر با مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره) استان کرمانشاه

فرماندار شهرستان روانسر گفت: باتوجه به خدمت رسانی کمیته امداد به اقشار مستضعف و نیازمند، کار در این نهاد مقدس و ارزشمند است.

سعدی مصطفی زاده در نشست با مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره) استان کرمانشاه  افزود: کمیته امداد نقش تاثیرگذاری در تحقق شعار سال و ایجاد اشتغال دارد.

وی تصریح کرد: روانسر شهرستانی اقتصادی است و پتانسیل های لازم را برای ایجاد اشتغال دارد و انتظار داریم کمیته امداد در این عرصه ها ورود کند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: این نهاد در سال گذشته بیش از پنج هزار و ۵۰۰ طرح اشتغالزایی در سطح استان اجرایی کرده است.

محسن رخصی افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع ۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به خانواده های زیرپوشش این نهاد پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه اشتغال اولویت اصلی کمیته امداد امام (ره) است، گفت: در چهار سال گذشته این نهاد در حوزه اشتغال اقدامات خوبی انجام داده و به خوبی نقش آفرینی کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) کرمانشاه ادامه داد: برنامه اشتغال سال ۹۹ کمیته امداد استان از سوی مرکز ابلاغ شده و در حال تنظیم این برنامه به صورت شهرستانی هستیم.

رخصی اظهار داشت: برای ایجاد اشتغال نیازمند همراهی و کمک بانک های عامل هستیم.

وی تصریح کرد: کمیته امداد برای تحقق شعار سال ۹۸ که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده برنامه های خاص و ویژه ای دارد.

در پایان این نشست از خدمات و تلاش های ناصر مرادی پویانی مدیر کمیته امداد شهرستان روانسر قدردانی و عزیزمراد ویسی به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی شد.اوقات شرعی
آب و هوا