فرماندار روانسر: روابط عمومی مسیر را برای توسعه هموار می کند


به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدردانی شد

فرماندار شهرستان روانسر گفت: اطلاع رسانی نیاز ضروری در جامعه است چرا که روابط عمومی ها راه و مسیر را برای توسعه هموار می کنند.

سعدی مصطفی زاده روز شنبه در آیین تقدیر از مسوول روابط عمومی فرمانداری شهرستان روانسر به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، افزود: عصر رسانه و ارتباطات است و مدیران بایستی نقش روابط عمومی را به خوبی دریابند و به آن اهمیت دهند.

وی با بيان اينكه آگاهي از عملكرد ادارات حق مردم است تصریح کرد: روابط عمومي ها اجرايي عملكرد واقعي دستگاه ها را به مردم اطلاع رساني كنند.

فرماندار روانسر با بیان اینکه اساس کار در دنیای اطلاعات اطلاع رسانی صحیح و سریع است اظهار کرد: نقطه مقابل عدم اطلاع رسانی، شایعه است و انتظار است مدیران اهتمام بیشتری به امر اطلاع رسانی داشته باشند تا از بروز شایعه در جامعه جلوگیری شود.

 ادامه ادامه داد: کار در روابط عمومی ها حساس و تاثیرگذار است و باید با بهره گیری از دانش و فنون ، هميشه به روز باشند تا بتوانند در رفع مشكلات موثر واقع شوند.

مصطفی زاده اضافه کرد:  روابط عمومی لذت بخش، حساس و مهم است و روابط عمومی کارآمد نقش ارزنده ای درهدایت افکار عمومی دارد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان روانسر نیز گفت: روابط عمومی ترکیبی از علم، فن و هنر و یکی از مهمترین ارکان موفقیت هر سازمان است.

یوسف فتاحی افزود: مدیران روابط عمومی افراد امین و مورد اعتماد مردم و سازمان‌ها هستند و مدیران ارشد باید به دیدگاه مدیران روابط عمومی باور و اعتماد داشته باشند.

در پایان این نشست از یوسف فتاحی مسئول روابط عمومی فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.

 اوقات شرعی
آب و هوا