فرماندار روانسر: سه طرح گازرسانی به شهرستان روانسر در حال اجرا است


نشست بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی به روستاهای محور نهرابی بررسی شد

 

فرماندار شهرستان روانسر گفت: در حال حاضر سه طرح گازرسانی به روستاهای این شهرستان در حال اجرا است.

سعدی مصطفی زاده در جمع اهالی روستاهای دهستان دولت آباد بخش مرکزی این شهرستان و در روستای نهرابی افزود: این طرح ها در قالب سه پروژه محور بیاشوش ، نهرابی و خراجیان اجرا می شود و با بهره برداری کامل از آنها 66 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی با انتقاد از تاخیر در اجرای این پروژه تصریح کرد: شرایط جغرافیایی و توپوگرافی این منطقه سخت نیست و تاخیر در گازرسانی قابل قبول نیست .

 

رئیس ناحیه گازرسانی شهرستان روانسر نیز گفت: عمده ترین پروژه گازرسانی به این شهرستان ، گازرسانی به 53 روستای محور نهرابی است که با اعتبار 286 میلیارد و 948 میلیون ریال در حال اجرا است

سید مختار شهریاری افزود: عملیات اجرای این پروژه از سه نقطه آغاز شده و تاکنون 25 کیلومتر از شبکه آن اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: با گازرسانی به روستاهای دهستان زالوآب و دولت آباد (محور نهرابی) یک هزار و 855 خانوار با بیش از شش هزار نفر جمعیت از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

رئیس ناحیه گازرسانی روانسر اظهار کرد: بر اساس طراحی اولیه ، یک هزار و 610 علمک برای گازدار شدن واحدهای مسکونی این روستاها نصب می شود.

شهریاری یادآور شد: هم اکنون 48 روستای شهرستان روانسر با دو هزار و 916 خانوار و جمعیتی بیش از 9 هزار نفر به شبکه سراسری گاز متصل هستند.اوقات شرعی
آب و هوا