فرماندار روانسر: قانون مداری و اصل بی طرفی مهمترین رسالت اعضای هیئت اجرایی است


اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان روانسرانتخاب شدند

 

فرماندار شهرستان روانسر گفت:یکی از مهمترین دستاوردهای انتخابات تولید سرمایه اجتماعی است و برای رسیدن به این مهم باید قانون مداری و اصل بی طرفی مهمترین رسالت اعضای هیئت اجرایی انتخابات باشد

سعدی مصطفی زاده در جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان روانسر افزود: وظیفه اصلی تمامی مجریان و ناظرین انتخابات، اجرای صحیح قانون و حفظ بی طرفی و برگزاری انتخابات پرشور، سالم با مشارکت حداکثری مردم است

وی تصریح کرد: اعضای هیات اجرایی باید با بی‌طرفی و بدون جانبداری و عمل به قوانین ،حضور حداكثری مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم کنند.

فرماندار روانسر ادامه داد: برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم مهمترین ماموریت و رسالت همه ارکان نظام در سالجاری است و حفظ اقتدار و وحدت و یکپارچگی از مهمترین دستاوردهای آن است.

مصطفی زاده اضافه کرد: با انجام رای‌گیری، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان مشخص شدند كه از میان 30 معتمد دعوت شده هشت  نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی با بیان اینكه هیات اجرایی شهرستان متشكل از 11 نفر عضو اصلی است، گفت: هشت نفر عضو هیات اجرایی، فرماندار شهرستان، دادستان عمومی و انقلاب و رییس اداره ثبت احوال شهرستان مجموعه  هیئت اجرایی را تشکیل می دهند .

در پایان این نشست شریف محمدی ، محمد برهان غفوری ، امان اله فرجی ، کمال مرادی ، حمید بهرامی ،حسن یاری ، فریدون عزتی  و ایوب ذائبی به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی و آرام قادری ، نورالدین فتاحی ، اسماعیل شاهمرادی ، مریم سلیمانی و امیر کریمی به عنوان عضو البدل انتخاب شدند.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که د‌وم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود ، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه ، جوانرود ، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس است.اوقات شرعی
آب و هوا