فرماندار روانسر : هم افزایی روحانیون و مدیران موجب پیشرفت در امور خواهد شد


اعضای شوریا تایم شهرستان روانسر با امام جمعه این شهر دیدار کردند

فرماندار شهرستان روانسر در دیدار اعضای شورای تامین این شهرستان با امام جمعه روانسر گفت: احترام و تکریم به روحانیت یکی از اصول مدیریتی است و ارتباط و هم افزایی بیشتر روحانیون و مدیران موجب پیشرفت در امور خواهد شد.

سعدی مصطفی زاده افزود: دغدغه همه مدیران شهرستان روانسر خدمت صادقانه به مردم شهرستان است.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات دوم اسفند مهمترین رویداد سیاسی کشور در سالجاری است اضافه کرد: آنچه برای ما بسیار اهمیت دارد برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حداکثری مردم است.

فرماندار روانسر تاکید کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب تقویت امنیت ملی خواهد شد و از تمایم ظرفیت ها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تلاش خواهیم کرد.

مصطفی زاده افزود: تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی یکی دیگر از دغدغه های مدیران روانسر است .

امام جمعه روانسر  نیز گفت: مسیر توسعه و پیشرفت این شهرستان را با همت واراده جمعی و ادای وظیفه هموار کنیم.

ماموستا سید محمد محمدی افزود: با وحدت و همدلی واقعی  می توان شکوفایی روانسر را نظاره گر باشیم .

وی تصریح کرد: برای دستیابی به این مهم باید توانمندی ها و قابلیت های شهرستان را برجسته و با بی نظمی و قانون گریزی ها مقابله کنیم.

امام جمعه روانسر ادامه داد: خدمت بزرگترین عبادت است و در نزد خداوند متعال پاداش فراوانی دارد بنابراین ضرورت دارد با تمام توان خدمتگزار مردم ، دین و نظام اسلامی باشیم.

ماموستا محمدی احترام به مردم و تکریم ارباب روجوع و صداقت کاری را مهمترین رسالت مدیران و کارکنان نهادها دانست و اضافه کرد: مردم همراهی و وفاداری خود را به انقلاب ثابت کرده اند و باید قدردان این مردم باشیم.

وی اظهار کرد: اختلاف عقیدتی و فکری خطرناک است ودشمن از این موضوع به سود خود بهره برداری می کند و شیعه و سنی باید برای اعتلای هر چه بیشتر اسلام تلاش کنند.

وی ت تقویت هر چه بیشتر روحانیت و طلاب و مدارس علوم دینی را خواستار شد .

 اوقات شرعی
آب و هوا