فرماندار روانسر: وحدت و همدلی مردم و مسوولان در مبارزه با کرونا مشهود است


جلسه هماهنگی رزمایش همدلی و مواسات و کمک های مومنانه شهرستان روانسر برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: ملت ایران با یک جنگ اقتصادی تمام عیار و تحریم های ناجوانمردانه ای مواجه است و در این بازه زمانی عمل دستورات مقام معظم رهبری بسیار راهگشا خواهد بود.

سعدی مصطفی زاده در جلسه هماهنگی رزمایش همدلی و مواسات و کمک های مومنانه  شهرستان روانسر افزود: خوشبختانه وحدت و همدلی مردم و مسوولان در مبارزه با کرونا ملموس و مشهود است و این مهم نیز در شهرستان روانسر به خوبی نمایان است.

وی ادامه داد: مدیران شهرستان در اجرای رزمایش همدلی و مواسات و کمک های مومنانه پیش قدم باشند تا مردم استقبال بیشتری از این طرح داشته باشند و میزان مشارکت افزایش یابد.

فرماندار روانسر اضافه کرد: بانک اطلاعاتی جامع نیازمندان و آسیب دیدگان تشکیل تا از موازی کاری ها جلوگیری شود.

امام جمعه روانسر گفت: یکی از مهمترین خصلت‌های مردم ایران همدلی و انسان دوستی آنان است که مستمر بوده و باتوجه به فرمان مقام معظم رهبری باید این همدلی تقویت و بیشتر شود.

ماموستا ملا سید محمد محمدی افزود: ثمره این رزمایش وحدت بیشتر ملت ایران و آسان شدن مشکلات و عبور از بحران کرونا خواهد بود.

وی تصریح کرد: این رزمایش بزرگ فرصت بسیار خوبی برای کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان روانسر نیز با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا تاثیرات گسترده ای در ابعاد مختلف بر زندگی همه افراد گذاشته‌ است، افزود: این رزمایش با هدف کمک به رفع مشکلات معیشتی خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا و در راستای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در این شهرستان انجام می شود.

سرهنگ محمدرضا الفتی تصریح کرد: با توجه به ضرورت مشارکت همه جانبه مردم، رزمایش همدلی و کمک مومنانه تا شکست ویروس کرونا در این شهرستان ادامه خواهد داشت و انشاءالله مرحله اول این کمک ها در دهه دوم ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت: اجرای این رزمایش نیازمند بهره گیری از ظرفیت همه خیرین و ائمه‌جمعه و جماعات و نهادهای حمایتی است و کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیز در قالب بسته‌های غذایی و بهداشتی به جامعه هدف اهدا می‌شود.اوقات شرعی
آب و هوا