فرماندار روانسر: کمبود نفت سفید و گاز مایع از مشکلات روستاییان روانسر است


نشست بررسی مسائل و مشکلات سوخت روانسر برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر در نشست بررسی مسائل و مشلات سوخت روانسر با اشاره به اینکه روانسر از مناطق سردسیری استان است افزود: کمبود نفت سفید و گاز مایع در شش ماهه دوم سال از جمله مشکلاتی است که روستائیان شهرستان روانسر با آن مواجه هستند.

سعدی مصطفی زاده ادامه داد: در اجرای الکترونیکی کردن توزیع نفت سفید و گاز مایع باید اطلاع رسانی و اگاهی بخشی های لازم صورت بگیرد و زیرساخت های لازم برای اجرای کامل و بهتر آن فراهم شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: بر اساس راستی آزمایی هایی که در سالجاری انجام شده 56 هزار خانوار مشترک نفت سفید در استان ساماندهی شدهاست.

فریدون یاسمی روز دوشنبه افزود: تعداد خانوارهایی که برای ردیافت نفت سفید به صورت الکترونیکی ثبت نام کرده اند 39 هزار خانوار است.

وی اظهار کرد: این خانوارها به صورت الکترونیکی و در قالب کارت های بانکی سهمیه نفت خود را دریافت می کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه ادامه داد: ثبت نام خانواده ها برای دریافت نفت سفید در سامانه سدف( سامانه درخواست فرآورده های نفتی) به صورت رایگان و تنها یک بار صورت می گیرد.

باسمی تصریح کرد: برای اجرای طرح الکترونیکی کردن دریافت سوخت ، خوشبختانه مشکل زیرساختی و ارتباطی نداریم و همه نواقص و مشکلات را در اجرای طرح برطرف خواهیم کرد.

وی گفت: برای تامین نفت سفید خانوارهای استان هیچ دغدغه و مشکلی نداریم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه اضافه کرد: توزیع گاز مایع. بر اساس زیرساخت بانکی الکترونیکی است و اولویت برای اصناف ، واحدهای نظامی و خانوارهایی است که هنوز از نعمت گاز طبیعی برخوردار نیستند.اوقات شرعی
آب و هوا