فرماندار روانسر: 130 واحد در طرح مسکن ملی روانسر احداث می‌شود


نشست اجرای طرح مسکن ملی در شهرستان روانسر برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر گفت: 130 واحد در راستای اجرای طرح مسکن ملی در این شهرستان احداث می‌شود و تاکنون نیز 66 متقاضی موفق به ثبت نام در این طرح شده‌اند.

سعدی مصطفی زاده در نشست اجرای طرح مسکن ملی در شهرستان روانسر افزود: در طرح اقدام ملی مسکن باید تجارب مسکن مهر استفاده شود و نواقص آن مطرح و در طرح اقدام ملی مسکن حل و فصل شود.

وی ادامه داد: دستگاههای خدمات رسان آب و برق و گاز و مخابرات و شهرداری باید با کار کارشناسی امور ات مربوط به  حوزه کاری را بررسی و مشکلات و موانع اجرای طرح را اعلام کنند.

فرماندار روانسر با بیان اینکه مسکن ملی از اولویت های اصلی مدیراان در سال جهش تولید است اظهار کرد:  نگاه دولت تدبیر و امید،  تامین مسکن و ایجاد سرپناه برای اسکان محرومان است

مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان روانسر نیز گفت: در مرحله اول 130 نفر ثبت نام کرده اند که 70 نفر پالایش شده و 66 نفر نیز تایید شده اند .

عبدالله عزیزی افزود: نتیجه ثبت نام و تایید شدگان مرحله دوم نیز هنوز مشخص نشده است.

وی ادامه داد: 80 واحد مسکن ملی در محله مهاجرین شهر روانسر ساخته می شود که  زمین آن از سوی اداره راه و شهرسازی تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده  و پیش پروانه آن نیز صادر شده است.

مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان روانسر اضافه کرد: در حال حاضر نیز مشغول بررسی مطالعات زمین شناسی و گمانه زنی این قطعه زمین هستیم.

عزیزی ادامه داد: سه قطعه زمین نیز در محله زمین شهری برای ساخت 9 واحد دیگر در نظر گرفته شده است.اوقات شرعی
آب و هوا