فرماندار روانسر: 9 دی ماهیت مردمی بودن انقلاب را ثابت کرد


بصیرت در مدرسه حضرت هاجر(س) شهر روانسر نواخته شد

فرماندار شهرستان روانسر گفت: حضور با بصیرت و پرشور مردم در حماسه 9 دی ، مردمی بودن انقلاب اسلامی را به تمام دنیا ثابت کرد.

سعدی مصطفی زاده در مراسم نواختن زنگ بصیرت در مدرسه حضرت هاجر(س) شهر روانسر افزود: مردم ما وقعیت شناس هستند و هر زمان که احساس کنند برای پاسداری از آرمان ها و ارزش های انقلاب به میدان خواهند آمد و اجازه مانور را به دشمنان نخواهند داد.

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی متعلق به همه مردم است تصریح کرد: این حماسه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و از افتخارات این ملت به شمار می رود.

فرماندار روانسر ادامه داد: تبعیت از رهبری و اتحاد و بصیرت مردم موجب شد تا این روز همچنان در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار بماند.

مصطفی زاده اضافه کرد: علیرغم تمام ممشکلات در طول چهار دهه گذشته ، به پشتوانه مردم شاهد اقتدار نظام در سطح جهان و بین الملل هستیم

وی گفت: بیشتر نظریه پردازان حوزه انقلاب بر این باورند انقلاب اسلامی ایران دارای چارچوب و استحکام خاصی است و هیچ انقلابی در طول تاریخ بشریت همانند انقلاب اسلامی ایران نبوده است.

فرماندار روانسر اظهار کرد: در این برهه حساس کنونی و تلاطم های بین الملیی ، دشمن شناسی و بصیرت افزایی بسیار ضروری است و معلمین هم باید با شناخت و آگاهی کامل در سر کلاس ها حضور پیدا کنند.

شورای فرهنگ عمومی کشور روز ۹ دی را  (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت)نامگذاری کرده ‌است.اوقات شرعی
آب و هوا