فرماندار شهرستان روانسر نیز از تلاش ها و نقش اثرگذار علما و روحانیون شهرستان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.


نشست فرماندار روانسر با روحانیون این شهرستان در آستانه عید سعید قربان برگزار شد

فرماندار شهرستان روانسر نیز از تلاش ها و نقش اثرگذار علما و  روحانیون شهرستان در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

سعدی مصطفی زاده در نشست با روحانیون این شهرستان افزود: همه متولیان امر و مردم شهرستان در زمینه مبارزه با کرونا بسیار خوب عمل کردند و این شهرستان در مقابله با بیماری کرونا پیشرو بوده است.

وی اضافه کرد: باید با آموزش و آگاهی بخشی به مردم خطر این ویروس را متذکر شویم و بهترین راه مبارزه با آن استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است.

فرماندار روانسر ادامه داد: برای کاهش مبتلایان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک را از ادارت شروع کرده ایم.

مصطفی زاده تاکید کرد: باتوجه به فرارسیدن عید قربان ، ضرورت دارد با بکارگیری راهکارهای مناسب از شیوع دوباره ویروس کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرستان جلوگیری کینم که نقش روحانیون و ائمه جمعه و جماعات در این راستا بسیار مهم  است.

امام جمعه روانسر گفت: علما و روحانیون این شهرستان در مقابله با بیماری منحوس کرونا و به ویژه در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی همدلی و همکاری خوبی با مسوولان داشته‌اند.

 ماموستا ملا سیدمحمد محمدی افزود: موافقت و همکاری علما و روحانیون برای تعطیلی اجتماعات مذهبی همچون نمازهای جمعه و جماعت دلیلی بر پیشرو بودن این قشر در نجات جامعه و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی اجرای دستورات متخصصان بهداشت جامعه در اولویت همه کارها و یک وظیفه شرعی و اخلاقی است، تصریح کرد: لازمه شکست کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی آحاد جامعه است.اوقات شرعی
آب و هوا