مجلس در توسعه کشور نقش آفرین است


نشست ستاد انتخابات شهرستان روانسر با حضور استاندار کرمانشاه و اعضای هیئت های نظارت ، بازرسی و اجرایی این شهرستان برگزار شد

 

استاندار کرمانشاه گفت: هر چه بتوانیم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم مجلس قوی تری خواهیم داشت و یک مجلس قوی در پیشبرد توسعه کشور نقش خوبی را ایفا می کند.

هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در نشست ستاد انتخابات شهرستان روانسر  که با حضور اعضای هیئت های نظارت ، بازرسی و اجرایی این شهرستان ، افزود: در روز دوم اسفند شاهد یک رویداد بزرگ اجتماعی و یک انتخابات سرنوشت ساز  هستیم  که برای کشور عزت آفرین است و عظمت و اقتدار کشور را به دنبال دارد .

وی تصریح کرد: احترام گذاشتن به رای مردم از دستاوردهای بسیار خوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و یادگار ارزشمند حضرت امام (ره) است.

استناندار کرمانشاه اضافه کرد: اینکه مردم در تعیین سرنوشت خود نقش آفرینی و به فکر توسعه فردای کشور باشند این برای کشور مایه امید و امیدواری است و در عین حال تجدید پیمان با آرمان های انقلاب ، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است.

بازوند ادامه داد: دنیا نظاره گر این انتخابات است و بیش از 300 خبرگزاری در دنیا انتخابات را رصد می کنند که میزان حضور و مشارکت مردم را رسانه ای کنند و بنابراین فراهم کردن شرایط برای افزایش مشارکت ، بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه انتخابات قدرت نرم بزرگی برای نقش برآب کردن نقشه های شوم دشمنان است گفت: حضور حداکثری و مشارکت گسترده در انتخابات ، باعث یاس و ناامیدی دشمنان و شکست و ذلت آنها می شود

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: تک تک مردم که در پای صندوق های رای حاضر می شوند به عنوان یک ناظر حضور پیدا می کنند و بر عملکرد عوامل اجرایی نظارت دارند.

هوشنگ بازوند افزود: نظارت عالیه و کلی انتخابات به دست مردم است و باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم با اطمینان خاطر در پای صندو قهای رای حاضر شوند .

وی با تاکید بر اینکه بی طرفی و قانون مداری در اولویت مجموعه عوامل اجرایی انتخابات باشد اضافه کرد: وظیفه ما ، صیانت و حراست از آرای مردم به عنوان یک امانت است.

استاندار کرمانشاه  برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی را خواستار شد و گفت: شایعاتی مبنی بر خرید و فروش آرا شنیده  می شود که نباید بگذاریم این موضوع عادی شود چرا که انتخابات را مریض و با مشکل مواجه می کند.

بازوند افزود: انتظار می رود مردم شهرستنان روانسر حضور مضاعفی در برگزاری انتخابات و حضور در پای صندوق های رای داشته باشند.

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: انتخابات مظهر توسعه سیاسی است و به دنبال آن هستیم از همه ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده کنیم.

سعدی مصطفی زاده افزود: هیئت های اجرایی ، نظارت و بازرسی شهرستان زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور فراهم کرده اند.

وی با اشاره به اینکه 57 صندوق اخذ رای در شهرستان روانسر در نظر گرفته شده اضافه کرد: برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی با اعضای شعب ، برگزاری نشست های انتخاباتی با لایه های اجتماعی و فراهم کردن امکانات لازم برای برگزار یانتخابات از جمله مهمترین اقداناتی است که در این شهرستا نصورت گرفته است.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.اوقات شرعی
آب و هوا