معاون استاندار کرمانشاه : با همگرایی و همدلی مشکل کار آفرینان را حل کنیم


نود و ششمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به میزبانی شهرستان روانسر برگزار شد

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري گفت با ریسک پذیری ، همگرایی ، همدلی و هم آهنگ بودن مشکل کارآفرینان را در سطح استان برطرف کنیم.

،هدایت حاتمی در نود و ششمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به میزبانی شهرستان روانسر برگزار شد افزود: پویایی و بالندگی استان کرمانشاه نیازمند تلاش همه جانبه است و برای تحقق این مهم باید مقوله سرمایه گذاری را جدی تر دنبال کنیم.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد با جهاد هوشمندانه و سرعت و صحت بیشتر ، موانع تولید و پیش روی سرمایه گذاران و کارآفرینان را برطرف نماییم.

معاون استاندار کرمانشاه ادامه داد: در چهار ماه گذشته 545 مجوز از سوی دستگاه های اجرایی در بازه زمانی 14 روزه صادر شده که که این امر در سنوات گذشته در بعضی موارد در بازه زمانی 256 روزه صادر شده است.

حاتمی با بیان اینکه برای توسعه استان به دنبال جذب بخش خصوصی باشیم و در امور آنها تسهیل گر باشیم افزود: رسالت و وظیفه مدیران استان حمایت از سرمایه گذاری و حفظ سرمایه ها است .

وی اظهار کرد:  برای فعال شدن واحدهای تولیدی و کاهش قیمت کالاهای تولیدی و تورم باید فاصله سرمایه گذار ی تا تبدیل شدن به سرمایه را کوتاه کنیم.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري گفت: در حوزه اقتصادی و در چارچوب قانون به فرمانداران تفویض اختیار داده می شود و باید جلسات کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید در شهرستان ها با جدیت بیشتری پیگیری شوند.

هدایت حاتمی گفت: شهرستان روانسر پتانسیل ها و ظرفیت های فراوانی در زمینه های کشاورزی ، گردشگری و صنعتی دارد که باید آنها را به فعلیت برسانیم.

در این نشست مشکلات واحدهای تولیدی دوخت گونی،  عایق های رطوبتی و سردخانه محصولات خارج ا زفصل در شهرک صنعتی ، بسته بندی و بوجاری حبوبات در روستای حسن آباد و پرورش اسب مورد بررسی قرار گرفت.

مشکل نقدینگی و تامین تسهیلات و تامین برق ازجمله مشکلات این واحدها بود.

 

 

 اوقات شرعی
آب و هوا