معاون فرماندار روانسر: در دهه مبارکه خدمات دولت و نظام بخوبی منعکس شود


دومین جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر شهرستان روانسر برگزار شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان روانسر نیز گفت: تحریم های ظالمانه استکبار مانع از این نشده تا دولت تدبیرو امید از خدمات رسانی به مردم کوتاه بیاید.

حسن بهرامی در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر شهرستان روانسر افزود: در دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی دولتمردان خدمات دولت و نظام را بخوبی منعکس کنند.

وی  با اشاره به بر لزوم اطلاع رسانی دقیق و شفاف  خدمات دولت، بیان کرد: همه مسئولان در بخش های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی و ... باید اقدامات دستگاه های خود را به اطلاع مردم برسانند .

معاون فرماندار روانسر افزود: علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرستان،  بیش از 40 برنامه فرهنگی ، هنری و اجتماعی از سوی 11 کمیته  اجرایی ستاد برگزار خواهد شد.

امام جمعه روانسر گفت: دهه فجر امسال با شکوه و عظمت خاصی برگزار شود تا باری دیگر همچون هیشه وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کنیم.

ماموستا ملا سید محمد محمدی افزود: دهه فجر طلوع فجر صادق است و برنامه های بزرگداشت این دهه باید پررنگ تر از سال های گذشته برگزار شود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی روز به روز توسعه یافته تر می شود تصریح کرد: مسئولین با برنامه ریزی های مدون وخدمات رسانی شایسته در برابر هجمه های گسترده دشمنان مقابله کنند.

امام جمعه روانسر ادامه داد: خدمات رسانی جهادی و صادقانه یک اصل مهم و اساسی برای پیشرفت و توسعه کشور است .

 اوقات شرعی
آب و هوا