پیمانکار پروژه بیمارستان روانسر زیر ذره‌بین شورای فنی استان


نشست بررسی مسایل و مشکلات پیش روی ساخت بیمارستان روانسر برگزار شد

 

فرماندار روانسر در نشست بررسی مسایل و مشکلات پیش روی ساخت بیمارستان روانسرکه‌ با حضور در دانشگاه عبوم پزشکی کرمانشاه  برگزار شد  گفت: راه اندازی بیمارستان این شهرستان به عنوان یک خواسته عمومی و مطالبه اصلی مردم نیازمند همت همه جانبه است.

سعدی مصطفی زاده افزود: برای رفع موانع پروژه بیمارستان روانسر، بیش از ۱۴ میلیارد ریال برای جابجایی پاسگاه پلیس راه روانسر ـ پاوه مصوب شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: پیمانکار پروژه بیمارستان ۶۴ تختحوابی شهرستان روانسر با نظارت شورای فنی استان و این دانشگاه کار را انجام می‌دهد.

دکتر محمودرضا مرادی افزود: هدف ما فقط ساخت یک ساختمان و بیمارستان نیست بلکه استحکام سازه و بنا برای ما بسیار مهم و حساس است تا شاهد تکرار حادثه ای مانند تخریب بیمارستان اسلام آبادغرب در زلزله ۲۱ آبان ۹۶ نباشیم.

وی تصریح کرد: پیمانکار پروژه بیمارستان روانسر در ۲ مرحله دیگر کم کاری و ایرادهای وی در اجرای پروژه محرز گردید و فعالیت های وی مورد تایید ۲ آزمایشگاه مرجع کرمانشاه و مشهد نیز قرار نگرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: شورای فنی استان برای بار سوم اجازه داده که پیمانکار فعالیت خود را با نظارت و ارایه راهکارهای این شورا از سر بگیرد.

مرادی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی در مقوله نظارت بر پروژه های عمرانی باجدیت عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی دانشگاه مقابله با ویروس کرونا است، گفت: در اجرای این ماموریت مهم، دیگر رسالت های خود را به خوبی انجام خواهیم داد و پیشبرد پروژه های عمرانی نیز از دیگر اولویت های این دانشگاه است.


رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تکمیل ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان روانسر را از دیگر پروژه های این شهرستان ذکر کرد و افزود: برای محوطه سازی و دیوارکشی این ساختمان نیازمند تزریق اعتبارات از سوی کمیته برنامه ریزی شهرستان هستیم.

 اوقات شرعی
آب و هوا