34 طرح عمرانی و خدماتی در روانسر به بهره برداری رسید


به مناسبت گرامیداشت سومین روز از هفته دولت 34 طرح عمرانی وخدماتی با اعتبار 13 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان روانسر به بهره برداری رسید.

 

کمک هزینه خرید و احداث 3 واحد مسکن شهری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد ، فروشگاه صنایع دستی در  محل سراب روانسر و طرح های عمران روستایی از محل اعبتارات دهیاری ها  از جمله طرح هایی بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهره برداری از طرح اصلاح و بهینه شبکه برق روستای بنچله ، بهره برداری از اجرای طرح هادی روستای تم تم و بهره برداری از طرح مدرسه دو کلاسه روستای کندوله از دیگر طرح هایی بود که به مناسبت هفته دولت در شهرستان روانسر به بهره برداری رسید.

فرماندار روانسر در حاشیه بهره برداری از این طرح ها با بیان اینکه وضعیت حاکم برکشور مانع ازتداوم عمران و آبادانی نشده است گفت:  توسعه و عمران و آبادانی همه جانبه مهمترین اولویت دولت تدبیر و امید در شهرستان است.

سعدی مصطفی زاده افزود:  دولت تدبیرو امید توجه به نقاط محروم و مرزی را در دستور کار خود قرار داد و خدمات بسیار خوبی در این مناطق صورت گرفت.

وی اظهار کرد: شاخصه اصلی دولت تدبیر و امید واقع گرا بودن است و بر اساس واقعیات تصمیم می گیرد و بر همین اساس آنها را اجرایی می کند .اوقات شرعی
آب و هوا