950 نفر کار اجرای انتخابات را در روانسر بر عهده دارند


فرماندار شهرستان روانسر گفت: 950 نفر کار اجرای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در شهرستان روانسر بر عهده دارند.

 سعدی مصطفی زاده افزود: تمامی تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند،  باشکوه و سالم در این شهرستان فراهم شده است.

وی ادامه داد: هفت کمیته ستاد انتخابات در شهرستان روانسر فعالیت خود را از چند ماه پیش آغاز کرده اند و کارهای ستاد به نحو احسن در حال انجام است.

رییس ستاد انتخابات شهرستان روانسر اظهار کرد: این کمیته ها متشکل از  کمیته امنیتی، کمیته مالی و پشتیبانی، کمیته استعلامات ، کمیته آموزش ، کمیته حقوقی، کمیته تبلیغات و روابط عمومی و کمیته فن آوری اطلاعات است که کار اجرای هرچه بهتر انتخابات را بر عهده دارند و هیئت های بازرسی و نظارت نیز روند اجرای انتخابات را در این شهرستان به نحو احسن رصد می کنند.

مصطفی زاده  با بیان اینکه دراین دوره از انتخابات کار اخذ رای در 57 صندوق ثابت و سیار شهری و روستایی دراین شهرستان برگزار خواهد شد افزود: از این تعداد 23 صندوق شهری و 34 صندوق نیز روستایی است.

وی ادامه داد: در این شهرستان برای هر 640  نفر واجد شرایط رای دادن یک شعبه اخذ رای تعیین و در نظر گرفته شده است.

فرماندار روانسر یادآور شد: 87درصد مردم این شهرستان در دهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال 94 شرکت کردند.

مصطفی زاده اظهار کرد: هدف فرمانداری، ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی این شهرستان برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری با رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم است و خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشکلی برای تحقق این هدف وجود ندارد.

وی گفت: یکی از محورهای مهم طرح امنیت انتخابات در شهرستان روانسر نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل های ستاد انتخابات کشور است.

رییس ستاد انتخابات شهرستان روانسر افزود: آنچه که مردم از ما انتظار دارند آرامش و امنیت روز اخذ رای است که در این راستا فرمانداری به عنوان برگزارکننده انتخابات تمهیدات لازم را فراهم کرده است.

سعدی مصطفی زاده اضافه کرد: التزام به قانون مهم ترین امر در برگزاری انتخابات است و حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات اسفند امسال جایگاه و اقتدار نظام را افزایش می دهد.

وی گفت: در شرایط فعلی دشمنان ایران اسلامی به دنبال کارشکنی و ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان هستند و لذا ملت ایران باری دیگر با هوشیاری و درایت لازم با حضور در انتخابات توطئه های آنها را خنثی خواهد کرد.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

 

 

 اوقات شرعی
آب و هوا