نسخه آزمایشی

استاندار کرمانشاه:

۲۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های شهری سرپل‌ذهاب اختصاص یافت


استاندار کرمانشاه از اختصاص ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های شهری و طرح‌های عمرانی سرپل‌ذهاب خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛ هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه در جلسه پیگیری مشکلات شهری با حضور شهردار و شورای اسلامی شهرسرپل ذهاب، افزود:  شهرداری همانند سایر ادارات فشارهای بسیاری را متحمل شده و همچنان این مشکلات و تلاش های مسوولان برای رفع آن ها وجود دارد.

وی اضافه کرد: برای تامین اعتبارات لازم برای تامین  تکمیل زیرساخت های عمرانی شهر  تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.

وی اظهار داشت: پارسال ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل زیرساخت های شهری به شهر زلزله زده سرپل ذهاب اختصاص یافت و در سال جاری نیز ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای آن در نظر گرفته شده است.

استاندار کرمانشاه گفت: پرداخت تسهیلات بازسازی به شهرستان سرپل ذهاب در تمام کشور بی‌سابقه بوده است و این تسهیلات همچنان ادامه دارد و ما همانگونه که از روز اول زلزله به مردم قول داده ایم تا پایان ساخت آخرین خانه در کنار زلزله زدگان خواهیم بود و مردم را تنها نخواهیم گذاشت.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در یک سال باقی مانده پایان دولت تدبیر و امید اهداف برنامه ریزی شده را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد و با تلاش ۲ چندان برای تکمیل بازسازی مناطق زلزله زده اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به خدمات ارزنده دولت به مردم در مناطق زلزله زده گفت: در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان خیلی خوب کار شده است و دوباره هم کمک خواهیم کرد، ضمناً امهال وام های مناطق زلزله زده در دستور کار قرار دارد و پیگیری لازم نیز مستمر انجام می شود.

تکمیل شبکه فاضلاب و رفع مشکلات روستاهای الحاق شده به شهرستان سرپل ذهاب، از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.اوقات شرعی
آب و هوا