نسخه آزمایشیپیام فرماندار سنقروکلیایی به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


«غلامرضا مرتضوی» در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر از تلاش، رشادت های تمامی دست اندرکاران راه خطیر مبارزه با مواد مخدر تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح میباشد:

امروزه علیرغم دست آورد های مهم جهانی انسان در عرصه های مختلف در جهت آسایش و رفاه زندگی اما اعتیاد به مصرف مواد مخدر و روانگردان ها همچنان به عنوان یکی از مهمترین بحران های جهان امروزی به شمار می آید و در ابعاد مختلفت، پیشرفت، سعادت و رفاه جامعه بشری را با خطر مواجه کرده است.

کشور ما در طول 4 دهه اخیر با تقدیم بیش از 4000 شهید و جانباز در این راه، بهترین گواهی است که نشان میدهد در راه مبارزه و مقابله با یکی از مهمترین بحران های جهانی همواره در تلاش است و هرگز کوتاه نخواهد آمد.


به پاس خون شهیدان در این راه، لزوم توسعه وتقویت فعالیت های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در کانون های هدف از جمله مدارس،دانشگاه ها،محیط های کار و به ویژه در خانواده ها، با حساسیت حداکثری کلیه مسئولین، نخبگان و اصحاب اندیشه، مراکز علمی و دانشگاهی، گروه های مرجع، سازمان های مردم نهاد و سایر اقشار در  پیشگیری از این بلای خانمان سوز مورد توجه قرار گیرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر، از تلاش، رشادت و فداکاری تمامی جان برکفان راه مبارزه و مقابله با مواد مخدر به ویژه نیرو های زحمت کش این حوزه در استان کرمانشاه تشکر و قدردانی می نمایم.


غلامرضا مرتضوی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سنقروکلیاییاوقات شرعی
آب و هوا