۲۷ تیر ۱۳۹۷
جهانبخش حیدری فرماندار شهرستان دالاهو به منظور گرامیداشت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی با مدیران و کارکنان این ادارات دیدار داشت و از تلاشهای یکساله آنان قدردانی کرد.

احمدی مقدم رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان دالاهو در این دیدار عنوان کرد: فعالیت سازمان تامین اجتماعی درشهرستان دالاهو بعنوان شعبه مستقل ازسال ۹۳ آغاز شده وتاکنون خدمات قابل توجهی به مخاطبین خود ارائه نموده است. تعداد ۲۴۵۲ نفربعنوان بیمه شده اصلی وبا ...

۲۷ تیر ۱۳۹۷
حیدری فرماندار شهرستان دالاهو و حاج آقا عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان باتفاق سرکار خانم خاموشی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با هدف پاسداشت فرهنگ ایثار جهاد و شهادت و قدردانی از ایثارگران گرانسنگ با تعداد ازخانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان دیدار داشتند و از صبر و پایمردی آنها تجلیل به عمل اوردند.
۲۶ تیر ۱۳۹۷
با حضور مهندس خواجه ای رییس ستاد هماهنگی مناطق زلزله زده استان و صادقی رییس ستاد معین آذربایجان غربی
بررسی آخرین وضعیت روند بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو در دیدار مهندس خواجه ای رییس ستاد هماهنگی مناطق زلزله زده استان و صادقی رییس ستاد معین آذربایجان غربی در دیدار با حیدری فرماندار شهرستان دالاهو. در این دیدار علاوه بر بررسی کلیات امور بازسازی شهرستان و توجه به راهکارهای تسهیل گر در این زمینه ، به آخرین وضعیت بازسازی در شهرهای کرند، گهواره و ریجاب پرداخته شد و مقرر گردید دستگاههای مسئول با فعالیت مضاعف و با بهره گیری از مشارکت مردم به فراهم ساختن زمینه های بیشتر و بهتر در بازسازی خرابیهای ناشی از زلزله توجه جدی داشته باشند. در جریان این دیدار با طرح موانع و مشکلات فرا روی  فعالیت در بازسازی  مناطق زلزله زده ، برای حل بخشی از آنها تصمیم گیری شد. بعد از برگزاری این نشست از برخی نقاط زلزله زده بازدید به عمل آمد و فعالیتها از نزدیک مورد رصد واقع و تمهیدات لازم به منظور سرعت بخشیدن به کارها اتخاذ گردید.
اخبار (آرشیو)

آب و هوای دالاهو