+ 0 -
ADA
۳۰ شهریور ۱۴۰۰
تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان دالاهو ========= صبح روز سه شنبه سی ام شهریور ماه و همزمان با سراسر کشور، آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و مقاومت در سالن امام خمینی(ره) شهر کرند برگزار گردید. در این مراسم که حجت الاسلام ساداتی امام جمعه محترم،کرم محمدی فرماندار، سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ،اعضای شورای اداری وجمعی از آحاد مردم حضور داشتند،از ده‌ها رزمنده پیشکسوت دفاع مقدس اعم از اهل حق،اهل سنت و شیعه تجلیل بعمل آمد.
۲۶ شهریور ۱۴۰۰
روز پرکار در شهرستان دالاهو ================= پنجشنبه بیست و پنجم شهریورماه، شهرستان دالاهو شاهد حضور مدیران دستگاههای مختلف اجرایی بود. این مدیران در معیت دکتر مجتبی بخشی پور نماینده محترم مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، وارد شهرستان شده و مورد استقبال کرم محمدی فرماندار دالاهو و سلیمی بخشدار گهواره وسایر مدیران شهرستان قرار گرفتند. بازدید از مراکز تولیدی،افتتاح زمین ورزشی،بازدید از پروژه های روکش آسفالت و گاز کشی از جمله برنامه های سفرکاری دکتر بخشی پور و مدیران دستگاههای اجرایی استان به دالاهو بود. گفتگوی چهره به چهره با آحاد مردم شهرهای گهواره و کرند و روستاهای بخش گهواره، از دیگر برنامه ها بود. این برنامه ها تا پاسی از شب ادامه یافت و نماینده مردم ،فرماندارشهرستان و مدیران کل با صبر و حوصله پای درد دل مردم نشستند. دیدار با سادات و بزرگان اهل حق منطقه یکی دیگر از برنامه ها بود.دکتر بخشی پور در جریان این دیدار گفت: نظام جمهوری اسلامی ،نظام خدمتگزاری بی منت به مردم است.ما از امام(ره) و مقام معظم رهبری آموخته ایم که نوکر مردم باشیم. کرم محمدی فرماندار دالاهو نیز ضمن عذر خواهی بابت مشکل کمبود آب شرب که در برخی از مناطق شهرستان بروز نموده است گفت: حضور امروز نماینده محترم مردم در مجلس و مدیران کل دستگاه‌های خدمات رسان در شهرستان برای بررسی میدانی و تسریع در رفع موانع فعلی فراروی مردم شریف شهرستان صورت گرفته است.
۲۵ شهریور ۱۴۰۰
تکریم و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهرستان دالاهو ========= صبح روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه مراسم تکریم آقای تکنده مدیر سابق آب و فاضلاب شهرستان دالاهو با حضور معاون آب و فاضلاب استان،سلیمی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار گردید. در این مراسم کرم محمدی فرماندار دالاهو طی سخنانی از خدمات آقای تکنده در مدت حضور در شهرستان تقدیر و تشکر نمود. در ادامه آقای مهدی آزادنیا به عنوان مدیر جدید آب و فاضلاب منصوب و معرفی گردید.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰
فرماندار دالاهو: مشکل کمبود آب شرب شهر کرند مرتفع خواهد شد ========== روز سه شنبه ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۰ کرم محمدی فرماندار دالاهو،سلیمی معاون عمرانی فرمانداری،نمایندگان تام الاختیار مدیران کل ادارات آب منطقه ای و فاضلاب استان دکتر خرمی و مهندس اسماعیلی و مدیران دستگاههای متناظر شهرستانی از مسیر خط انتقال ۴.۷ کیلومتر آب شرب شهر کرند و همچنین مخازن سیصد دستگاه و محله کهریز بازدید میدانی بعمل آوردند. بعد از این بازدید جلسه تعیین تکلیف مسیر فوق الذکر موردبحث و بررسی قرار گرفت. کرم محمدی در این جلسه اظهار داشت: 🔹 مدتی است بخشی از محلات زرده،شوا و کهریز با کمبود آب آشامیدنی مواجه می باشند .در این راستا پیگیری های مکرری صورت گرفت و با عنایت استاندار محترم و حمایت آقای دکتر بخشی پور و حضور میدانی مدیران آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان ،مقرر گردیده است تا ۱۰ روز آینده به صورت موقت مشکل آب شرب این محلات مرتفع گردد و تا ۴۵ روز آینده بصورت دائمی این مسئله حل وفصل شود. 🔹از اینکه بدلیل افت میزان آب سراب بخشی از ساکنین محترم شهر کرند با کمبود آب آشامیدنی مواجه شده اند،جدا عذرخواهی می کنم. از صبر،متانت و همکاری ساکنین محترم محلات مورد بحث سپاسگزاری می نمایم. 🔹از ریاست محترم حوزه قضایی شهرستان و فرمانده انتظامی به دلیل حمایت های همه جانبه تقدیر و تشکر می کنم 🔹 با تزریق ۵ میلیارد تومانی که آقای دکتر بخشی پور نماینده محترم مردم شهرستان از آبفای کشور اخذ کرده بودند، مشکل کمبود آب آشامیدنی روستاهای ژالگه،گوشکری ، داراب وبخشی از شهر ریجاب حل شد 🔹 کمبود آب شرب بخش گهواره به ویژه مجتمع کوثر و شهید نجفی نیز در دستور کار قرار گرفته و با کمک مدیرعامل محترم آب و فاضلاب استان و همکاران ایشان،این مسئله بطور جدی دنبال خواهد شد
گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
تا انتخابات
آب و هوای دالاهو