۱۴ آذر ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو : حضور مردم و حامیان محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است.
در این مراسم که بیش از 300 نفر از اقشار مختلف مردم حضور داشتند، کرم محمدی فرماندار دالاهو بیان نمود: حضور شما مردم خوب و حامی محیط زیست بیانگر اعتقاد راسخ در جهت صیانت و توسعه کمی و کیفی عرصه های منابع طبیعی است. وی در ادامه اظهار داشت: راه فائق آمدن بر مسائل حوزه منابع طبیعی، مشارکت مردم است. باید همگان به این باور و یقین برسیم که این جنگلها و عرصه ها، سرمایه های گرانقدری هستند که نبودشان زندگی را با مخاطره مواجه خواهد کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: ضرورت دارد با شروع فصل بارندگی، ترمیم حفاری ها در اولویت قرار گیرد.
مدیران دستگاههای اجرایی و شهرداران تابعه مکلف هستند با هماهنگی و در کمترین زمان ممکن نسبت به ترمیم‌ مسیرهای حفاری شده اقدام‌ نمایند
۱۲ آذر ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو: بی طرفی در انتخابات اصل اساسی برای برگزار کنندگان انتخابات است.
از میان داوطلبان به ترتیب: 1- جهانشاه کسانی. 2- خداداد مطاعی. 3-جلال چراغی. 4-خیراله مطاعی. 5-سعیدشاهمرادی. 6-سجاد حمزه ای. 7-اسفندیار سلطانی. 8-پرندیان نقدی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
۱۱ آذر ۱۳۹۸
در این جلسه موارد زیر مورد بحث قرار گرفت: 1-تامین اعتبار و بهره برداری از پروژه های تصفیه خانه آب شرب شهرهای ریجاب و کرند غرب تا دهه مبارک فجر سالجاری 2-قول تامین ردیف بودجه ماده ۲۳ برای فاضلاب شهرهای ریجاب و گهواره 3-بررسی و قول مساعد در اجرای خط فاضلاب شهرک مشاغل و سراب
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
تا انتخابات
آب و هوای دالاهو