۱۶ فروردین ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان دالاهو گفت: روا نیست کسانی از سایر نقاط استان با آمدن به شهرستان دالاهو و رفتن به مناطق تفریحی و گردشگری، این همراهی شایسته مردم را خدشه دار نمایند.
محمدی با اشاره به ترک 2300 مسافر از شهرستان و ضمن تاکید براجرای قاطعانه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، افزود: روا نیست کسانی از سایر نقاط استان با آمدن به شهرستان دالاهو و رفتن به مناطق تفریحی و گردشگری، این همراهی شایسته مردم را خدشه دار نمایند. برای اجرای مصوبات قانونی ستاد استانی و شهرستانی مدیریت کرونا، هیچ گونه مسامحه ای نداریم و عزیزان پلیس راه ،انتظامی و یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان در اعمال قانون با قاطعیت عمل خواهند نمود.
۱۵ فروردین ۱۳۹۹
ای آشنا تر از هر آشنایی

برایم این گونه خوابیدن و سر بر سنگرگذاشتن و این گونه استراحت کردن! چقدر آشناست، برادرم چقدر چهره‌ات آشناست، انگار روزگاری نه چندان دور تو را در کنار نخل‌های نیم سوخته قصرشیرین و نبردهای تن به تن با دشمنان بعثی دیده‌ام. برادرم تو را در تنگ حاجیان و ب ...

۱۵ فروردین ۱۳۹۹
کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو طی ارزیابی طرح فاصله گذاری اجتماعی در حوزه شهرستان گفت: هیچ برنامه و طرحی بدون حضور مسئولانه مردم به موفقیت ختم نخواهد شد. دالاهو نشینان تا این تاریخ در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی پیشتاز بوده اند. اوج همکاری ساکنان شرافتمند شهرستان در تلاش برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس،در تعطیلات نوروزی بود و تا امروز که پانزدهم فروردین ماه است، این مهم از سوی اکثریت قاطع همشهریان محترم رعایت می شود. بخشی از تصمیمات اتخاذ شده در حوزه شهرستان بر اساس پیشنهادات خود مردم انجام شده است. اعضای ستاد پیشگیری و مدیریت کرونای شهرستان، خدمتگزار و دلسوز مردم هستند.تمامی اقدامات اجرا شده فقط و فقط برای حفاظت از سلامت مردم شهرستان صورت گرفته است. حقیقتا این روحیه و این تعامل بسیار خوب و‌ آگاهانه ، شایسته بهترین سپاس هاست و بعنوان نماینده دولت در شهرستان برای چندمین بار و با تمام وجود، از آنان تقدیر و تشکر می نمایم.
۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اهتمام جدی و مشارکت بالای مردم شریف شهرستان دالاهو در قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس

  دالاهو نشینان، پیشگام ترین در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی            ___________________    بعدازظهرروز پنجشنبه 14 فروردین  فیلم تهیه شده از پارک ها و خیابان های شهر کرند و منطقه تفریحی سراب کرند نشان دهنده اهتمام جدی و مشارکت بالای مردم شریف ...

اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو