۲۸ مرداد ۱۳۹۷
جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست حیدری فرماندار دالاهو برگزار شد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
جهاد و شهات باعث صیانت از آرمان مردم ایران می شود.
در این دیدارها حیدری به نقش ارزنده و مجاهدت رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و ضمن گرامیداشت یاو خاطره شهیدان والامقام ، آنان را اسوه های ماندگار در تاریخ درخشان دوران حماسه هشت سال دفاع مقدس ملت ایران دانست که با جهاد خود و رسیدن به فیض شهادت از آرمان رفیع مردم ایران دفاع کردند. حیدری فرماندار شهرستان دالاهو به همراه خانم خاموشی رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران و تنی چند از همکاران فرمانداری و بنیاد شهید با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷
آزادگان سند افتخار ملت ایران هستند.
به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی از جمعی از آزادگان سرفراز تجلیل به عمل آمد . حیدری فرماندار شهرستان دالاهو آزادگان را سند افتخار ملت ایران دانست و عنوان داشت مردم قدرشناس ایران ایثارگری شهدا و آزادگان را گنجینه گرانبهایی برای خود میدانند و آنرا بعنوان یک سرمایه معنوی در تاریخ زرین دفاع مقدس به ثبت رسانده اند. در این آئین تجلیل محمدی معاون برنامه ربزی و امور هماهنگی عمرانی فرمانداری، خاموشی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان،کریمی رییس شورای عالی استان و قادری شهردار ریجاب حضور داشتند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
بمنظور تجلیل از خبرنگاران و هماهنگی برگزاری دومین جشنواره کهن آواهای تنبور
حجت السلام جعفری مدیر کل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد : با هدف ایجاد نشاط در جامعه و شناسائی استعدادهای هنری وفرهنگی دومین جشنواره کهن آواهای تنبور با حضور اساتید برجسته کشوری در دالاهو برگزار خواهد شد. در پایان این جلسه به مناسبت 17 مرداد روز خبر نگار از اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل بعمل آمد.
آب و هوای دالاهو