۲۲ مهر ۱۳۹۸
غلامرضا مرتضوی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه طی حضور در شهرستان دالاهو،  با کرم محمدی فرماندار شهرستان در محل فرمانداری ملاقات نمود. طی این نشست در حوزه کاری اداره کل پدافند غیر عامل و لزوم توجه جدی به وظایف آن بحث و تبادل نظر بعمل آمد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸
الهی تبار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه: امکانات خوبی فراهم کرده بودندو مدیریت خوبی بر مجموعه حاکم بود.
در جریان این بازدید کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو گزارشی از روند خدمات رسانی و اسکان زائران اربعین امام حسین(ع) و همراهی و کمک همه جانبه مردم شهرستان و علی الخصوص سادات محترم  و پای کار بودن آنها و در راس همه  امام  جمعه محترم ارائه داد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو خواهان تعیین تکلیف وضعیت مسکن مهر این شهرستان شد.
دراین جلسه کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو گفت: سالها از آغاز عملیات این پروژه سپری شده و براساس اعلام نظر کارشناسان حوزه مسکن؛ بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.این جلسه بدستور آقای مهندس بازوند استاندار محترم تشکیل شده و نتیجه مباحث و پیشنهادات تقدیم ایشان خواهد شد. محمدی در ادامه خواهان کمک سازمان ملی زمین ومسکن و بنیاد مسکن برای اختصاص اعتبار لازم به منظور آغاز مجدد عملیات اجرایی این پروژه شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۸
شهر کرند غرب این روزها حال و هوای دیگری دارد.ساکنان این شهر موکبی با عظمت بنام قمر بنی هاشم  برپا کرده و چندین روز است با تمام وجود از زوار محترم امام حسین علیه السلام پذیرایی می نمایند. مدیران شهرستان نیز پا به پای مردم در خدمتگزاری زوار حاضر هستند.امام جمعه؛ فرماندار؛ روسا و کارکنان ادارات همه و همه با شور و عشق وصف ناپذیری پروانه وار گرد شمع وجود زائرین عزیز مشغول خدمتگزاری هستند.
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)