جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت در جوانرود برگزارشد

جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت  با حضور فرماندارجوانرود ، اعضای شورای تامین و دستگاه های اجرایی درفرمانداری این شهرستان برگزارشد.

فرماندارجوانرود دراین جلسه با تاکید بر اقدامات پسشگیرانه و بازدارنده گفت : مهمترین راه پیشگیری از سرقت، آگاه سازی مردم در خصوص نگهداری درست از مال و اموال خود است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، رستگار یوسفی همچنین بر ضرورت پیگیری و اجرای مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده اولیه برای تاسیسات و تجهیزات توسط دستگاههای اجرایی و خدمات رسان نظیر بانک ها و طلافروشی ها وبرخی اصناف درراستای پیشگیری از سرقت ضروری است.

آموزش و آگاه سازی مردم ، الزمات حفاظتی توسط ادارات و استفاده از ظرفیت مردم و تریبون های نمازجمعه برای پیشگیری از سرقت از دیگر تاکیدات فرماندار جوانرود به مسئولان بود.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود نیز گفت : شهرستان جوانرود یکی از شهرستان هایی است که باتوجه به جمعیت، کمترین آمار سرقت را دارد.

سرهنگ هوشنگ مبارکی افزود: هدف از جلسات پیشگیری از سرقت احساس ناامنی نیست بلکه آگاه سازی مردم برای پیشگیری از سرقت های اجتماعی است.

وی هشدارهای لازم در خصوص سرقت منازل ، مغازه ها ، جیب بری و کیف قاپی را یادآور اظهارداشت : مردم و سازمان ها و دستگاه های اجرایی در بحث ایمن سازی ادارات و مجموعه هایی که تحت مدیریت شان است، باید اهتمام لازم را داشته باشند.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوای جوانرود