فرماندار روانسر: توسعه پایدار با مشارکت مردم امکان پذیر خواهد بود


نشست فرماندار روانسر با فعالان اجتماعی و مدنی این شهرستان برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر گفت: اگر مردم در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مشارکت کنند توسعه پایدار و تعالی جامعه امکان پذیر خواهد بود.

سعدی مصطفی زاده در نشست با فعالان اجتماعی و مدنی شهرستان روانسر افزود: زمینه توسعه و پیشرفت این شهرستان فراهم است و دستیابی به این مهم فقط توسط دولت انجام نمی‌شود بلکه نیازمند حمایت های اجتماعی است.

وی تصریح کرد: دغدغه فعالان  مدنی ، سیاسی و اجتماعی نیز حل مشکلات مردم است و از این افراد هم انتظار کمک و همفکری داریم و از ایده ها و نظرات آنان بهره خواهیم برد.

فرماندار روانسر ادامه داد: باور ما براین است که علیرغم تنگناهای مالی با استفاده از ظرفیت های موجود می توانیم شاهد پیشرفت و اشتغالزایی باشیم که همراهی و مشارکت مردم در این راستا بسیار مهم و ضروری است .

مصطفی زاده با بیان اینکه دغدغه اصلی ما افزایش سطح رضایتمندی مردم و بهبود وضعیت شغلی و معیشتی آنان است اظهار کرد: زمانی می توانیم شاهد رفاه مردم و بهبود وضعیت معیشتی آنان باشیم که به فعالیت های اقتصادی توجه ویژه داشته باشیم  وفرصت های شغلی جدید فراهم شود .

وی گفت:  نقد سازنده از دولت، توسعه و پیشرفت را به دنبال دارد و مطالبه گری از دولت و نقد آن باید در چارچوب حدود اختیارات آن صورت گیرد که آن وقت موظف به پاسخگویی هستیم.

فرماندار شهرستان روانسر افزود: مهمترین سیاست دولت تدبیر و امید توجه به خواسته ها و مطالبات مردم است و در این شهرستان نیز با همه محدودیت های بودجه ای و چالش هایی كه وجود داشته اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

در ادامه این نشست تعدادی از فعالین فرهنگی و مدنی شهرستان روانسر مسائل و مشكلاتی را بیان کردند.

 اوقات شرعی
آب و هوا