فرماندار روانسر: دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است


نشست ستاد هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان روانسر برگزار شد

فرماندار شهرستان روانسر گفت: دفاع مقدس دوران پر افتخار ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

سعدی مصطفی زاده در نشست ستاد هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان روانسر افزود: این دوران یکی از درخشان‌ترین و مهم‌ترین بخشهای تاریخ انقلاب اسلامی است که امروز الگویی برای مبارزات ملت‌های آزاده علیه استکبار شده است.

وی تصریح کرد: امروز ملت ایران وارث کسانی است که برای حفظ ارزش های انقلاب و کیان اسلامی و عزت ، سرافرازی ، امنیت و اقتدار کشور از جان گذشته اند.

فرماندار روانسر ادامه داد: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون ایثارگریها و فداکاریهای رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس است.

مصطفی زاده با بیان اینکه هر قدر یاد این ایام را گرامی بداریم به همان اندازه بر افتخار ما افزوده خواهد شد اضافه کرد: باید دستاوردها و افتخارات دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان و نوجوان کشور بازگو کنیم.

وی بر اهتمام جدی دستگاه‌های اجرایی برای اجرای برنامه‌های متنوع در هفته دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: امسال با در نظر گرفتن شرایط سیاسی در داخل و خارج از کشور و تلاش دشمنان برای درهم شکستن روحیه مقاومت، باید به بزرگداشت دفاع مقدس بیشتر از سال‌های قبل بها دهیم.

فرماندار روانسر افزود: با توجه به بیماری کرونا ، برنامه های گرامیداشت این هفته  باید با کسب نظر از شبکه بهداشت و درمان و رعایت شیوه نامه های بهداشتی صورت بگیرد.

نواختن زنگ مقاومت ، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت ، ، تجلیل از فعالان فرهنگی و قرانی شهرستان  ، سرکشی از خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح متوفی از بیماری کرونا، برگزاری نهضت کمک مومنانه در راستای تجلیل از 300 رزمنده دوران دفاع مقدس، عطر افشانی و گلباران مزار شهدای دیدار و دلجویی از خانواده های ایثارگر، سخنرانی و خاطره گویی فرماندهان نظامی و انتظامی در مدارس، اعزام گروه های جهادی به روستاهای محروم شهرستان ، دیدار با روحانیون رزمنده، برگزاری میز خدمت  و ویزیت رایگان در مسجد گل سفید و کوهپیمایی در ارتفاعات سراب روانسر از جمله مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان روانسر است.اوقات شرعی
آب و هوا