فرماندار روانسر: روزانه 3 هزار ماسک در روانسر تولید می شود


فرماندار روانسر گفت: باتوجه به نیاز مردم و افزایش استفاده از ماسک، هم‌اکنون روزانه سه هزار عدد ماسک در روانسر تولید می‌شود.

فرماندار روانسر گفت: باتوجه به نیاز مردم و افزایش استفاده از ماسک، هم‌اکنون روزانه سه هزار عدد ماسک در روانسر تولید می‌شود.

سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این ماسک ها علاوه بر توزیع در شهرستان روانسر، در شهرستان های پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و کرمانشاه نیز توزیع می شود.

وی اضافه کرد: تولید ماسک در شهرستان روانسر زمینه اشتغال ۴۰ نفر را به طور مستقیم فراهم کرده است.

فرماندار روانسر با بیان اینکه تاکنون بیش از ٨۵ هزار ماسک در روانسر تولید شده اظهار داشت: کارگاه تولید ماسک شهدای روانسر از اوایل اردیبهشت ماه سالجاری با تولید روزانه هزار ماسک آغاز به کار کرده و در گام های بعدی این میزان تولید تا پنج هزار عدد در روز نیز قابل افزایش است.

مصطفی زاده ادامه داد: در راستای استفاده هر چه بیشتر شهروندان روانسری از ماسک، تاکنون حدود ۹ هزار ماسک به صورت رایگان در بین ادارات، نیازمندان و موسسه های خیریه شهرستان توزیع شده است.

وی گفت: ماسک های این کارگاه بانظارت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تولید و در اتاق استریل به مدت ۲۴ ساعت در اتاق استریل نگهداری و استرلیزه و بهداشتی می شوند.

فرماندار روانسر یادآور شد: کارگاه تولید ماسک روانسر با حمایت سپاه ناحیه و مشارکت آموزش و پرورش و کارآفرین جهادی سجاد رضایی راه اندازی شده و با مجوز معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آغاز به کار کرده است.

 اوقات شرعی
آب و هوا