فرماندار روانسر: مبارزه با داعش یکی از افتخارات سردار سلیمانی است


مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم و مسوولین در مسجد جامع شهر روانسر برگزار شد

 

فرماندار شهرستان روانسر در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی که با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم و مسوولین در مسجد جامع شهر روانسر برگزار شد گفت: شهادت سردار سلیمانی زلزله ای را د ر کشو رایجاد کرد به این معنا که کمتر کسی بعد از شنیدن خبر شهادت وی گریه نکرد و تمام کشور را حزن و اندوه فرا گرفت.

سعدی مصطفی زاده با بیان اینکه  سردار سلیمانی یک چهره بین المللی بود افزود: مبارزه با  داعش به عنوان جریان اصلی افراطی و تکفیری یکی از افتخارات ایشان بود به گونه ای که دامنه مبارزه و فعالیت های داعش اروپا را درگیر کرده بود و حفظ امنیت کشورهای غربی از دست داعش مدیون جمهوری اسلامی و سردار سلیمانی است .

وی تصریح کرد: حضور سردار سلیمانی موازنه قدرت را در خاورمیانه تغییر داد و نظام بین الملل به این نتیجه رسیدند که بدون نقش جمهوری اسلامی هیچ معادله ای قابل حل نیست و به همین جهت قاسم سلیمانی چهره ای جهانی شد .

فرماندار روانسر اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی درحوزه داخلی نیز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و وحدت گسترده مردم و نظام را به دنبال داشت .

امام جمعه روانسر گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی بدون توجه به فرق و مذاهب مدافع اسلام و ارزش های اسلامی بود.

ماموستا سید محمد محمدی افزود: این اقدام تروریستی در نزد همه آزادیخواهان جهان محکوم است.

وی تصریح کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر این فرمانده ، بیانگر مجاهدت و ایثارگری ایشان است.

امام جمعه روانسر اضافه کرد: با فداکاری ، دفاع و پشتیبانی مردم و مجاهدت ایثارگران و رزمندگان، اسلام پیروز خواهد شد و دشمنان از وحدت هر چه بیشتر مسلمانان ضربه خواهند خورد .

ماموستا محمدی ادامه داد: توطئه دشمنان استمرار دارد و همه مسلمانان برای دفاع از دین و وطن خود باید آماده باشند و بر علیه آنها اقدام کنند.

وی گفت: با وجود رهبری فرزانه و مردمی غیرتمند و دین مدار وحدت و انسجام بر کشور حاکم است و با این وحدت و محبت پیروز خواهیم شد .اوقات شرعی
آب و هوا