فرماندار روانسر: کار رای گیری در 57 شعبه اخذ رای در شهرستان روانسر آغاز شد


فرماندار شهرستان روانسر گفت: ساعت 8 صبح امروز و همزمان با سراسر کشور کار رای گیری در 57 شعبه اخذ رای این شهرستان آغاز شد​.

 

 سعدی مصطفی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود:  در این دوره از انتخابات در شهرستان روانسر کار اخذ رای در 57 صندوق ثابت و سیار شهری و روستایی انجام می شود که  از این تعداد 23 صندوق شهری و 34 صندوق نیز روستایی است.

وی تصریح کرد: برای برگزاری انتخاباتی سالم ، قانونمند و باشکوه ، تمامی تمهیدات لازم اتخاذ شده و بیش از 950 نفر کار اجرای انتخابات  دوم اسفند ماه را در شهرستان روانسر بر عهده دارند.

فرماندار روانسر ادامه داد: در این شهرستان برای هر 640  نفر واجد شرایط رای دادن یک شعبه اخذ رای تعیین و در نظر گرفته شده است.

مصطفی زاده اظهار کرد هدف فرمانداری، ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی این شهرستان برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری با رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم است و خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشکلی برای تحقق این هدف وجود ندارد.

رییس ستاد انتخابات روانسر با دعوت از مردم این شهرستان برای حضوری فعال و پرشور در پای صندوقهای رای تصریح کرد: از شهروندان می خواهیم تا رای گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند و در ساعات اولیه در پای صندوق های رای حاضر شوند .

مصطفی زاده تاکید کرد: رای دهندگان باید برای رای دادن اصل شناسنامه و کدملی خود را همراه داشته باشند.

وی یادآور شد: 87درصد مردم این شهرستان در دهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال 94 شرکت کردند.

ر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات 9 نامزد با هم به رقابت می پردازند.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

 اوقات شرعی
آب و هوا