فرماندار روانسر: 57 شعبه اخذ رای در شهرستان روانسر در نظر گرفته شد


فرماندار شهرستان روانسر گفت: برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان 57 شعبه اخذ رای پیش‌بینی و در نظر گرفته شد.

 

سعدی مصطفی زاده افزود: برای شهر روانسر و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان 20 شعبه ثابت و 27 شعبه سیار از سوی هیئت های اجرایی و نظارت تعیین شده است.

وی ادامه داد:  در بخش شاهو و مرکز این بخش نیز 10 شعبه ثابت و سیار در نظر گرفته شده است

فرماندار روانسر تاکید کرد:  پرهیز از جانبداری و رعایت اصل بی طرفی و اجرای قانون از سوی مجریان و دست اندرکاران انتخابات، اصل مهم در حفظ سلامت انتخابات و جلب اعتماد عمومی است.

مصطفی زاده گفت: براساس قانون، هیچ‌کدام از مدیران دستگاه‌های اجرایی دولتی حق فعالیت له یا علیه نامزدها انتخاباتی را ندارند و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت با فرد متخلف برخورد قانونی می‌شود.

وی یادآور شد: 87درصد مردم این شهرستان در دهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال 94 شرکت کردند.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که د‌وم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود ، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه ، جوانرود ، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس استاوقات شرعی
آب و هوا