فرماندار: کار در دستگاه قضایی بسیار حساس و مهم است (1)


فرماندار شهرستان روانسر گفت: با توجه به شرایطی که کشور در آن قرار دارد کار دستگاه قضایی بسیار سنگین ، حساس و مهم است.

 

سعدی مصطفی زاده در دیدار با مسئولان قضایی شهرستان روانسر  افزود: رسالت قوای سه گانه  خدمت به مردم و جلب رضایتمندی مردم است و رسالت دستگاه قضایی در اجرای عدالت این هدف را محقق کرده و مایه قدردانی است.

وی تصریح کرد:  خوشبختانه همدلی خوبی در میان اعضای شورای تامین حاکم است و خرد جمعی مبنای تصمیم گیری ها است  که این مهم تاثیر مستقیمی بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و رضایتمندی  بیشتر مردم خواهد داشت.

فرماندار روانسر اظهار کرد: همه باید در رستای خدمت رسانی صادقانه به مردم و حفظ منافع نظام تلاش کنیم.

مصطفی زاده یادآور شد: یکی از پشتوانه های نظام سرمایه های اجتماعی هستند که مسئولین نظام باید برای حفظ و تقویت این سرمایه ها قدم بردارند.

رئیس دادگستری شهرستان روانسر گفت: در دوره تحول نظام قضایی یکی از مهمترین دغدغه های قوه قضائیه جلب رضایت اجتماعی است که این مهم تنها با شعار عملی نمی شود.

فرهاد علیخانی افزود: تحقق این مهم تنها به عهده قوه قضائیه نیست و مستلزم همکاری و همدلی دیگر نهادها است.

وی تصریح کرد: لازمه جلب رضایت عمومی احساس مسئولیت و تعهد و پای کار بودن همه ادارات و نهادهای مربوطه است.

رئیس دادگستری روانسر اضافه کرد: همانطور که مردم وفادار به آرمان های انقلاب هستند و در همه صحنه های انقلاب حضور دارند و مدیران نظام نیز ما باید با خدمتگزاری و عمل به تکالیف پاسخگوی آنها باشیم.

علیخانی افزود: خروجی جلسات مدیران را باید مردم ببینند و علیرغم همه کاستی ها و کمبودها مردم خواهان خدمتگزاری صادقانه هستند.

وی با بیان اینکه همدلی و همبستگی میان اعضای شورای تامین حاکم است گفت: به دلیل اینکه روانسر در مسیر مواصلاتی چندین شهرتسان قرار دارد و بسیاری از پرونده ها به این شهرستان منتهی می شود .

 اوقات شرعی
آب و هوا