معاون فرماندار روانسر: جشن عاطفه‌ها بهترين فرصت براي آموختن و تمرين مهرورزي به همنوعان است


زنگ عاطفه ها در مدرسه حاج عزیز محمدی روانسر نواخته شد

معاون فرماندار شهرستان روانسر درآیین نواختن زنگ عاطفه ها  در مدرسه حاج عزیز محمدی محله گل سفید روانسر گفت:  : برگزاري جشن عاطفه‌ها در ابتداي سال تحصيلي براي دانش ‌آموزان بهترين فرصت براي آموختن و تمرين مهرورزي به همنوعان است.

بساطعلی نوری افزود: جشن عاطفه ها تمريني براي مهرورزي و دوست داشتن انسانها است و كمك به همنوع از مهمترين ويژگي هاي انسان هاي با فضيلت است.

وی ترویج سنت حسنه احسان و نیکوکاری و کمک به همنوعان را یک وظیفه همگانی دانست و تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم زمینه تحصیل آسان و به دور از کمبودهای مالی را برای دانش آموزان بی بضاعت  فراهم کنیم.

مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان روانسر گفت: 332 دانش آموز شهری و روستایی در مقاطع مختلف تحصیلی زیر پوشش این نهاد هستند.

ناصر مرادی پویانی افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی یک میلیارد و 700 میلیون ریال از سوی مراکز نیکوکاری ، خیرین و نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد به این دانش آموزان کمک شده است.

وی ادامه داد: امسال در 24 مدرسه روستایی و شهری روانسر جشن عاطفه ها برگزار شده و کمک های جمع آوری شده در میان دانش آموزان نیازمند همان مدرسه و مدارس همجوار توزیع خواهد شد.

مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان روانسر یادآور شد: در سال گذشته 900 میلیون ریال در جشن عاطفه های شهرستان جمع آوری شد.

 

اوقات شرعی
آب و هوا