معاون فرماندار روانسر: سختی کار معلمان را ارج می نهیم


جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر برگزار شد

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر گفت: سختی کار معلمان وتلاش وکوشش آنان برای ارتقای علمی شهرستان را ارج می نهیم

پژمان امجدیان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر افزود: نقش آموزشی که آموزش وپرورش در دوران پسا کرونا ایفا خواهد نمود بسیار مهم وسازنده خواهد بود.

وی بر برطرف نمودن مشکلات روستاهای فاقد اینترنت و تقویت فناوری در مجموعه اداره تاکید کرد.

معاون فرماندار روانسر با اشاره به اینکه در آموزش و پرورش باید سرمایه‌گذاری انجام شود؛ بزرگترین سرمایه در این حوزه را تربیت نیروی انسانی متخصص دانست.

امام جمعه روانسر گفت: آموزش و پرورش منشا تحول بنیادین و کانون فرهنگ سازی است و باید به آن اهمیت ویژه ی داده شود.

ماموستا ملا سید محمد محمدی افزود: نهاد تعلیم و تربیت زیربنای تمام ارگان ها و نهادهاست و برای دستیابی به توسعه باید به همه مقاطع تحصیلی آن بها داده شود.

وی تصریح کرد: تلاش کنیم تا فعالیت‌های آموزش و پرورش از نظر کیفی و کمی افزایش پیدا کند چرا که جهاد علمی و توسعه پایدار مهمترین رسالت آموزش و پرورش است.

امام جمعه روانسر با بیان اینکه در بینش دینی مسلمانان، معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء است و نقش روشنگری در جامعه را دارد  ادامه داد:مجموعه آموزش و پرورش در پرورش نسلی مسئولیت پذیر، متعهد، متدین و آگاه رسالت بسیار سنگینی دارند.

مدیر آمورش و پرورش روانسر نیز با بیان اینکه دانش آموزان ۲۰ مدرسه روستایی به اینترنت دسترسی ندارند، افزود: برای رفع مشکل مدارس روستایی فاقد اینترنت نامه نگاری و پیگیری های لازم انجام شده است.

کامران حسین زاده همچنین از واریز 730 میلیون ریال به حساب مدارس این شهرستان برای خرید مواد ضدعفونی خبر داد.

وی گفت: با بازگشایی مدارس برای رفع اشکال ، مدارس با همت مدیران و پویش های مردمی ضدعفونی شده است.

شهرستان روانسر حدود ۹ هزار دانش آموز در پایه های مختلف تحصیلی دارد و بیش از ٨۰۰ فرهنگی در بخش های مختلف فعالیت دارند.اوقات شرعی
آب و هوا