نسخه آزمایشیتحول عظیم دولت تدبیر و امید در گازرسانی به روستاهای سنقروکلیایی


با افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به روستاهای سنقروکلیایی و فعالیت و تلاش دولت در این زمینه، انقلاب و تحولی عظیم در جهت ایجاد عدالت اجتماعی و خدمت‌رسانی به روستاها و مناطق کم برخوردار حاصل گردید.

 

 

 

گازرسانی در شهرستان سنقروکلیایی با توجه به موقعیت جغرافیایی و با وجود کوهستانی و سردسیر بودن منطقه همواره سختی هایی را به همراه داشته است که با تلاش بی وقفه خدمتگزاران و خادمین این حوزه اکنون بیش از 90 درصد روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

جهش عظیم دولت در گازرسانی به روستاها با ضریب نفوذ 93 درصدی به قدری چشم گیر است که این رقم در مقایسه با سال های قبل از 92  تنها به مقدار 10 درصد بود.

 

 

گازرسانی صد درصدی به روستاهای سنقروکلیایی تا پایان سال

 

فرماندار سنقروکلیایی گازرسانی به 175 روستای این شهرستان را در طول 8 سال اخیر از دستاوردهای بزرگ دولت عنوان کرد و افزود: از 211 روستای سنقروکلیایی عملیات گازرسانی به 190 روستا تاکنون به اتمام رسیده است.

 

غلامرضا مرتضوی با اعلام اینکه پیمانسپاری روستاهای باقیمانده نیز انجام شده است گفت:  تا پایان سال 21 روستای باقیمانده نیز با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال به بهره برداری برسد.

 

وی با اشاره به واگذاری 12 هزار اشتراک از سال 92 تاکنون  افزود: با اجرای پروژه های گازرسانی در این شهرستان اکنون 31 هزار مشترک  روستایی و شهری از این نعمت برخوردار هستند که با تکمیل روستاهای باقیمانده این رقم نیز به صد درصد میرسد.

 

 اوقات شرعی
آب و هوا