نسخه آزمایشیپیام تبریک فرماندار سنقروکلیایی به مناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی


فرماندار سنقروکلیایی در پیامی آغاز هفته بهزیستی و چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی و روز تامین اجتماعی را تبریک گفت

در متن این پیام آمده است:

در آموزه های آسمانی دین مبین اسلام، پیوسته به احسان و دست گیری از کسانی سفارش شده که به کمک و یاری نیازمند هستند. که اهمیت آن و مبنای به وجود آمدن این نهاد، کمک به تامین حداقل هزینه زندگی خانواده های نیازمند و بی سرپرست و ایجاد زمینه های مناسب برای خودکفائی آنان است که در دین اسلام مورد تاکید و سفارش پیامبر(ص) و ائمه(ع) نیز قرار گفته است.

خدمت به بهترین خلق خدا توفیقی الهی است که تنها نصیب عدّه ای می شود که لایق لطف خداوند باشند. نیرو های زحمت کش بهزیستی دوشادوش مدافعین سلامت در خط مقدم حفظ و سلامت مددجویان در پیشگیری و کنترل بیماری  ویروس کرونا بطور شبانه روزی تلاش کرده و جان بر کف در حال خدمت رسانی به بی آلایش ترین بندگان خدا  هستند و با دعای خیر یکایک ایرانیان همواره در تلاشند تا باری از دوش خسته نیازمندان، معلولان و مددجویان بردارند.

اینجانب، با فرارسیدن هفته بهزیستی و روز تامین اجتماعی از تمام تلاشگران صبور و مهربان این عرصه که با مسئولیت پذیری موجب تسکین آلام معلولین، مستمری بگیران،  کاهش دغدغه های مددجویان، آرامش آسیب دیدگان اجتماعی  و ارتقای سطح سلامت روان احاد جامعه می گردند تبریک عرض کرده و برای این عزیزان توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با نصب العین قراردادن شعارهای دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

غلامرضا مرتضوی- فرماندار شهرستان سنقروکلیاییاوقات شرعی
آب و هوا